יבוא אלומיניום מסין – יתרונות וחסרונות

אלומיניום הוא אחד החומרים החשובים ביותר בתעשיית הבנייה בישראל ובעולם, וזאת בעיקר בשל העובדה שממנו מיוצרים רוב רובם של החלונות והדלתות. מדובר בחומר חזק ועמיד לאורך זמן, אשר אינו מצריך תחזוקה רבה ואינו נפגע בקלות, ומצד שני הוא קל משקל ומאפשר התאמה מדויקת למידות הרצויות.
סין היא אחת הארצות שממנה מייבאים הכי הרבה סחורות – כאשר אלומיניום הוא בהחלט חלק עיקרי מהסחורות האלה. אם משלבים בין השניים, ומחליטים לעסוק בתחום של יבוא אלומיניום מסין – אין כמעט ספק שכל הצדדים מרוויחים.

אלומיניום בישראל

בישראל יש היום ארבע חברות מובילות בתחום של ייצור דלתות וחלונות. בגלל העובדה שהתחרות לא גדולה, הרי שכל אחת מהן יכולה להפקיע מחירים. כך למשל, אם מחשבים את העלויות הממוצעות של חלונות ודלתות הזזה, אפשר להגיע ל-120,000 ₪ בקלות. לעומת זאת, אם מחליטים לעשות יבוא אלומיניום מסין, אפשר לחסוך עלויות ולשלם חצי מחיר (!). אין ספק, שאם מדובר ברכישת דירה חדשה, כשנשארים לכם 50,000 – 60,000 ₪ בכיס – הם מאפשרים לכם לעשות הרבה דברים נוספים שרציתם שיהיו בביתכם החדש.

ומה לגבי האיכות?

האיכות היא אותה איכות, נקודה. מבחינת המוצר עצמו – יכול מאוד להיות שלא תמצאו בדיוק את אותם מוצרים שתמצאו בארץ כי בסין מייצרים רק תריסי אור שנפתחים לכדי 5 מ"מ ולא לכדי 10 מ"מ, אבל קודם כל – בשביל המחיר שתשלמו על חלון כזה – עדיף לרכוש את התריס הזול יותר, ושנית – יכול מאוד להיות שבעוד זמן קצר יתחילו לייצר בסין גם תריס אור כזה.

חשוב לציין, כי רוב ספקי האלומיניום בסין עובדים עם חומרים נלווים חזקים ויציבים במיוחד, כך שגם אם מזמינים חלון עם ידית משיכה – אפשר להיות בטוחים שמקבלים ידית חזקה שלא תישבר אחרי תקופה קצרצרה.

החיסרון היחיד שיש ליבוא אלומיניום מישראל קיים רק עבור מי שמייבא אותו באופן אישי, שכן לא בטוח שיימצא מי שיתקין את החלון שיוצר בסין וסביר להניח שגם לא תקבלו אחריות. לעומת זאת, אם אתם אנשי מקצוע שמתקינים חלונות ודלתות ואתם בטוחים שאתם יודעים לבחור חלונות ודלתות איכותיים בלבד ומוכנים לתת ללקוח שלכם אחריות על המוצר – אתם יכולים לחסוך לעצמכם וללקוח לא מעט בכלל.

ועוד מילה אחת על מי שמייבא…

מעבר לעובדה שהאלומיניום עצמו הוא אותו אלומיניום ושהאיכות שלו היא בדיוק כמו האיכות של אלומיניום בישראל, חשוב מאוד לדעת מי מייבא את המוצרים עבורכם.
SW מתמחה בתחום של יבוא אלומיניום מסין ועובדת עם משווקי מוצרי אלומיניום כמו גם עם קבלני בנייה ולקוחות פרטיים. אנחנו דואגים לייבא אך ורק מוצרים איכותיים אשר עמדו בכל תקני האיכות והבטיחות, ואשר יספקו לכם בדיוק את שרציתם – במחירים ידידותיים במיוחד.

לקריאה נוספת בנושא יבוא מסין כנסו: