צמידי סיליקון – הדפסה על צמידי סיליקון לחברות

צמידי סיליקון ממותגים נמצאים בשימוש נרחב בתעשייה, וחברות וארגונים עושים בהם שימוש כמוצרי קידום מכירות, כמתנות ללקוחות קיימים ופוטנציאליים ועוד. לאחרונה גבר השימוש בצמידי סיליקון בגלל החיסונים נגד נגיף הקורונה. ברוב קופות החולים מקבלים צמיד סיליקון לאחר החיסון הראשון, אך הצמידים הצבעוניים מוכרים לרבים בציבור גם כתגי זיהוי הניתנים לבליינים הנכנסים למועדון מסוים או למסיבה פרטית במקום פתוח או סגור, כמוצר למיתוג אירועים ועוד.

הדפסה על צמידי סיליקון לחברות וארגונים

כאמור, השימוש בצמידי סיליקון אינו חדש ורבים מכירים את המוצר שכיום מזוהה יותר מכול עם החיסון נגד נגיף הקורונה. למעשה, במשך שנים רבות נעשה שימוש בצמידים הממותגים המיוצרים מסיליקון איכותי, עם הדפסה אישית, מאחר והצמידים מתאימים למיתוג אירועים עסקיים, חברתיים וגם משפחתיים, נהוג לחלק אותם גם בכניסה לאירועי ספורט, פסטיבלים, תערוכות ועוד.

מדינת ישראל החלה מבצע ענק לחיסון האוכלוסייה נגד נגיף הקורונה, וכדי למתג את האירוע הלאומי הוחלט בקופות החולים להעניק צמיד סיליקון ממותג לכל אדם המתחסן. כדאי לדעת כי המתחסנים דורשים לקבל את הצמיד הממותג כדי להראות לאחרים שהם התחסנו ועל מנת לעודד את מי שטרם קיבל חיסון, לעשות זאת במהרה.

למעשה, קופות החולים בחרו באחד העזרים היעילים ביותר למיתוג אירועים, ובעזרת הצמידים הממותגים מסיליקון הם מעודדים יותר אנשים לקבל חיסון כדי להשיג את היעדים שהמדינה הציבה, כלומר לצאת מהמשבר ולחזור עד כמה שניתן לשגרת החיים שהכרנו לפני התפרצות הנגיף.

לצמידים הממותגים יש השפעה ניכרת על אנשים, הם בולטים לעין, יש מגוון רחב של צבעים וגדלים, ניתן להדפיס על הצמיד או למתג אותו באמצעות הטבעה, וכאשר אדם רואה את הצמיד הוא מתעניין בפריט ובודק מה כתוב עליו.

ביקוש רב לצמידים ממותגים

עסקים רבים נפגעו בשנה האחרונה בגלל התפרצות נגיף הקורונה, המעבר לעבודה מהבית, סגירת בתי הספר והמעבר ללימודים מרחוק, ומסיבות נוספות. יחד עם זאת, אנשי עסקים ויזמים יודעים לזהות הזדמנויות גם בתקופות של משבר כלכלי ועולמי, ובתחילת המשבר היזמים מיהרו לייבא מוצרים שימושיים כמו מסכות כירורגיות ומסכות בד ממותגות, כפפות חד פעמיות, תכשירי היגיינה וחיטוי ועוד. כעת, יש הזדמנות לייבא צמידי סיליקון בכמות מסחרית בגלל הביקוש הרב לצמידים הממותגים בקרב ארגונים, עסקים וחברות.

ההד התקשורתי וההיענות של הציבור לחיסון נגד קורונה מיוחס בין היתר גם למיתוג היעיל באמצעות צמידי הסיליקון. בעלי עסקים רבים החלו לשים לב לצמידים הזוהרים שזוכים לעניין רב, לכן יש הזדמנות לספק עבורם את הצמידים באמצעות יבוא מוצרי פרסום מסין וממדינות אחרות.

חשוב לציין כי יש לא מעט יבואנים בארץ המציעים מוצרי פרסום וקידום מכירות ממותגים, אך כל אחד יכול לייבא צמידי סיליקון בעצמו, לחסוך פערי תיווך וליהנות ממיתוג מנצח בעסק שלו או באירוע שהוא מפיק.

הדרך היעילה והבטוחה ביותר לצורך יבוא צמידי סיליקון ממותגים היא בעזרת חברה מקצועית ומובילה המתמחה ביבוא מסחרי מסין. לחברה יש נציגות בסין וצוות מסור הדואג לכל ענייני היבוא, כולל איתור ספקים ומפעלים אמינים בסין, ניהול היבוא בפועל, כולל בקרת איכות ובדיקת האריזות לפני שילוח, הובלה יבשתית מהמפעל לנמל בסין, שילוח אווירי או ימי לישראל, שחרור ממכס (עמילות מכס) והובלה לבית הלקוח.

חברה מובילה ליבוא מוצרי פרסום מסין מציעה מעטפת שירותים מלאה ומקיפה, חיסכון משמעותי בעלויות, ראש שקט מדאגות וטיפול מסור משלב איתור הספק ועד קבלת הסחורה בישראל. בעזרת החברה המקצועית ניתן לייבא כמויות גדולות או קטנות של צמידי סיליקון, את המיתוג ניתן לבצע במפעלים בסין או בארץ.