יבוא דלתות מסין

בשנים האחרונות ולנוכח יוקר המחיה בארץ והמחירים הגבוהים, החל טרנד חדש של יבוא אישי מסין. ישראלים רבים הבינו כי ניתן לחסוך את פערי התיווך הגבוהים של היבואנים בארץ ולייבא לבד מוצרים שונים לבית. כאשר מתכננים לבנות בית חדש או עומדים לשפץ את הדירה, כדאי לשקול את האפשרות של יבוא כל תכולת הבית מסין ולחסוך משמעותיות בעלויות השיפוץ והבנייה. סין היא מעצמה מובילה ממנה ניתן לרכוש רהיטים, דלתות, חלונות, כלים סניטריים, מוצרי טקסטיל, מוצרי חשמל ושלל פריטים נוספים לבית, באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים ושווים לכל כיס.

חשוב לציין כי יבוא מסין אינו דבר של מה בכך, לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום ומציעה שירות אישי צמוד וליווי לכל אורך הדרך, לרבות בחירת ספקים ומפעלי ייצור מתקדמים ואיכותיים בסין, פיקוח ובקרה בשלבי הייצור ואריזת המוצרים לפני שליחתם לישראל, ניהול מקצועי ויעיל של המשלוח הימי, כולל עמילות מכס והובלה עד בית הלקוח.

האם משתלם לייבא דלתות מסין?

דלתות כניסה ופנים הן חלק חשוב בעיצוב הבית, יש לרכוש את הדלתות בזמן ובהתאמה לשלבי הבנייה או השיפוץ במבנה. אמנם ניתן לרכוש דלתות בארץ מיצרנים מקומיים או ממשווקים מורשים, אך כדי לחסוך עלויות ולבחור בעיצוב מקורי ובהתאמה אישית אין תחליף ליבוא הדלתות מסין. יש לבחור בקפידה את מפעלי הייצור בסין, לכן בעזרת צוות יעיל ומנוסה של חברת יבוא ניתן לתכנן ולתאם מראש ביקורים במפעלי ייצור מתקדמים המתמחים בייצור דלתות כניסה ופנים, בהתאמה לתקנים המחייבים בארץ. כדאי לדעת כי יבוא דלתות מסין מאפשר לחסוך כסף רב אותו ניתן להשקיע בפריטים אחרים לעיצוב הבית.

ניתן להתרשם ממגוון דלתות איכותיות בשלל עיצובים ורמות גימור בעזרת קטלוגים, כדאי לבקר בסין על מנת לצפות מקרוב בהיצע הדגמים הקיים וכדי לקבל החלטה נכונה ואחראית. ברוב המקרים נהוג לייבא פריטים נוספים לבית ולא רק דלתות, באמצעות יבוא תכולת בית מסין ניתן לקצץ משמעותית בעלויות הבנייה ועיצוב הבית, אפשר לבחור יבוא טקסטיל מסין בעיצובים מדהימים במחירים אטרקטיביים כמו וילונות וריפודים, לבחור רהיטים בעיצוב מקורי וייחודי ובאיכות גבוהה, כלים סניטריים כמו כיור, מקלחון, אמבטיה, כלי בית, מוצרי חשמל למטבח, גופי תאורה, מטבח שלם, חפצי נוי, ריהוט גן ועוד.

איכות גבוהה ותמורה מלאה לכסף

ישראלים רבים החלו לייבא תכולת בית שלמה מסין כדי לחסוך עלויות וליהנות ממבחר עצום של פריטים באיכות גבוהה וברמת גימור מעולה. יבוא רהיטים מסין נחשב למשתלם במיוחד, במקום לשלם על פינת ישיבה מעוצבת עשרות אלפי שקלים אפשר לחסוך עד 70% בעלויות באמצעות היבוא מסין.

במהלך הביקור המתואם בסין כדאי לבקר גם במפעלים לייצור דלתות, כלי בית, כלים סניטריים, אריחי חיפוי וריצוף, מטבחים, תאורה וכדומה, במהלך הביקור בסין אפשר להתרשם מההיצע הגדול, להיעזר במעצבת פנים ולבחור בדלתות ובשאר הפריטים המתאימים ביותר לקונספט העיצוב הרצוי. לאחר מסע הרכישות בסין החברה מטפלת בכל ענייני הביורוקרטיה, מפקחת על הייצור ושולחת את המכולה בזמן ובהתאם לדרישות הלקוח ושלבי הבנייה.