יבוא תכולת בית מסין

מה ניתן לקנות?

ניתן לקנות את כל הנדרש לתכולת הבית החדש: פרקט, ריצוף, דלתות, כלים סניטריים, ריהוט, מוצרי תאורה, מוצרי נוי לבית ולגינה. אנו מבצעים רכישה רק דרך חנויות אמינות העובדות לפי התקנים האירופאים והאמריקאים.

איך תבצע?

יש לבצע רשימה מדויקת ככל הניתן של המוצרים הנדרשים. בחמרי בנייה ריצוף וכו' יש לקחת בחשבון 10% פחת ולכן יש להוסיף 10% לכמות הנדרשת. יש צורך לקבוע עמנו פגישה, בה נתאם כוונות, ונוודא תאום צפיות. לאחר שנקבל את הרשימה, אנו נבצע סקר מקדים כדי שבביקורכם, זמנכם ינוצל באופן מקסימלי.

הנסיעה לביצוע הרכש בסין

יש לקחת בחשבון שהייה בסין כשבוע. במהלך שבוע זה אנו נספק מלווה דוברת אנגלית שוטפת, שתהייה צמודה אליכם לאורך כל השבוע. תבקר עמכם באולמות התצוגה ותרשום את כל פרטי הזמנתכם. מלווה זו גם אחראית לבצע את ביקורת האיכות והתאמת המוצרים שהזמנתם. כך אנו מונעים שדברים ייפלו "בין הכיסאות". וכל מה שחשוב לכם אנא הבהירו למלווה במהלך פגישתכם, כך שהיא זו שגם תבדוק זאת בפועל, עם קבלת הסחורה.

תשלום

התשלום הינו 30% במזומן במעמד ההזמנה. + 70% ברגע שהסחורה מוכנה למשלוח. (ולאחר שעברה את ביקורת האיכות שלנו).

עמלה

אנו גובים $80 עבור כל יום ליווי. ביכולתכם לנצל כמה ימי ליווי שתרצו או בחלק מהימים לסייר לבד. ליווי הינו מהשעות 08:00 - 19:00. באם תחליטו גם להשתמש בשרותנו לבקרת איכות, עמלתנו הינה 6% ממחיר EX-WORK או מינימום 800$. בביקורת האיכות אנו בודקים מדגמית את כל המוצרים לוודא שהמוצרים שהוזמנו הם אכן אלה שיסופקו, מוודאים התאמת כמויות, אריזה נכונה להגנה מקסימלית בזמן השינוע, התאמת גוון מדויק למה שהוזמן, וכו'. אנו נשלח לכם דוח מפורט מלווה בתמונות לפני שתעבירו את ייתרת התשלום.

שרותים נוספים


בתשלום נוסף ללקוחות המעוניינים, אנו מספקים גם שרות כולל של הנפקת רישיון ייצוא, הוצאת חשבונית אחת עבור כל הטובין, המכלת כל הטובין שרכשו במכולה אחת, שרותי שילוח (forwarding), שרותי עמילות מכס ושחרור מהמכס בארץ, והובלת המכולה אליכם. ואפילו שרותי סבלות לפריקת המכולה. ניתן להשתמש בשרות מלא, או בכל חלק מהשרותים המוצעים לעיל. צפי לחיסכון - מבדיקות רבות שעשינו הצפי לחיסכון הינו עד 50% והמבחר עצום.