מיתוג אירועים באמצעות מוצרי דפוס

מבצע החיסונים בישראל החל להשפיע ומשרד הבריאות, יחד עם הממשלה, שינו את ההנחיות הנוגעות לתחום האירועים. לאור החזרה של אירועי התרבות והאירועים המשפחתיים והחברתיים אנחנו חוזרים לשגרה כמעט מלאה, וגם התחום של מיתוג אירועים חוזר לפעול במלוא המרץ. חשוב לציין כי מיתוג אירועים מהווה חלק חשוב ומרכזי בהפקת אירועים ברמה המשפחתית וברמה העסקית, ובשנים האחרונות נהוג למתג כל אירוע, לרבות חתונות, חגיגות בר ובת מצווה, אירועי השקת מוצר, כנסים מקצועיים, ימי עיון ועוד.

מיתוג אירועים משפחתיים – פתרונות ורעיונות מקוריים

לפני התפרצות קורונה היה מקובל למתג את רוב האירועים המשפחתיים, זהו טרנד פופולרי המבטיח אירוע נוצץ ויוקרתי, והמיתוג משדרג את החוויה לכל המשתתפים. באופן כללי, נהוג למתג אירועים משפחתיים גדולים ומרובי משתתפים כמו חתונות ומסיבות בר ובת מצווה, כמובן שניתן למתג גם אירועים משפחתיים אחרים כמו ברית או בריתה, ימי הולדת וכו'.

יש מגוון אמצעים ורעיונות למיתוג אירועים משפחתיים, האביזרים והאמצעים הפופולריים ביותר למיתוג האירוע המשפחתי הם מגנטים, מחזיקי מפתחות עם הדפסה וכיתוב אישי, כיפות ממותגות, מארזי שי ממותגים עם הקדשה אישית מבעלי השמחה ובמילוי של דברי מתיקה או מוצרים אחרים כמו מוצרי טיפוח, נוי וכדומה. אם מעוניינים למתג חתונה אפשר לבחור אביזרים ומוצרים ממותגים כמו כוסות צ'ייסר, חולצות מודפסות, כובעים, מגבות חוף, מניפה מעוצבת וממותגת, ספלים עם הדפסה, מוצרי דפוס ועוד.

כדאי לבחור מוצרים שקל להדפיס או לחרוט עליהם, וחשוב לרכוש מוצרי מיתוג איכותיים ועמידים, עדיף מוצרים שימושיים שהאורחים ישמרו וישתמשו בהם לאורך זמן, וכך הם ייזכרו באירוע ויוקירו לכם תודה על המתנה המקורית והאיכותית.

קד"מ - קופ"ח לאומית

מיתוג אירועים עסקיים – מוצרים ייחודיי בהתאמה אישית למאפייני ולצרכי העסק

מיתוג אירועים עסקיים חייב להתאים למאפייני האירוע וקהל היעד, כמו גם למאפייני העסק, החזון שלו ומטרותיו. אמנם השמיים עדיין לא נפתחו לגמרי לכן לא מקיימים עדיין כנסים בינלאומיים או תערוכות בינלאומיות גדולות, אך עם החזרה לשגרה ולפעילות כמעט מלאה, עסקים וארגונים החלו לתכנן ולהפיק אירועים שונים כמו ימי עיון, כנס מקצועי, תערוכה, השקת מוצר, טקס לבחירת עובד מצטיין ועוד.

למיתוג האירוע יש מטרות שונות, המיתוג נועד ליצור בידול ממתחרים, והמשתתפים באירוע מקבלים מתנה מקורית ואיכותית המחזקת את הקשר לעסק. כדי למתג אירוע עסקי ניתן לבחור מוצרים ואביזרים ממותגים כמו כובעים, מוצרי דפוס שונים, עטים, מארזי שי מתוקים, מוצרי טקסטיל, תיקים, חולצות, חלוקי רחצה, מגבות, גאדג'טים שונים ועוד.

מוצרי המיתוג חייבים להתאים לחזון העסק ומטרותיו, לכן כדאי לבחור פריטים שימושיים וכך המשתתפים באירוע יכולים לשמור על קשר בקלות עם העסק שלכם, ובנוסף הם משתמשים בפריט במקומות שונים והעסק זוכה לחשיפה רחבה וחינמית. מוצרי דפוס מתאימים למיתוג אירועים עסקיים מכל הסוגים, המחיר יחסית זול וניתן להזמין כמות גדולה שתשמש את העסק במספר אירועים, ולצורך חלוקת מתנות ללקוחות חשובים וללקוחות פוטנציאליים המבקרים בעסק.

כיצד ומתי כדאי להיערך למיתוג האירוע?

חשוב למתג את האירוע, בין אם מתכננים אירוע משפחתי ובין אם מפיקים אירוע עסקי. עם זאת, חשוב לזכור כי יש להזמין את מוצרי הפרסום והמיתוג מראש ולוודא כי מקבלים אותם לפני האירוע, כמובן לאחר מיתוג הפריטים השונים באמצעות מדבקות, הדפסה, חריטה או הטבעה.

לכן, כדאי לבחור מוצרי מיתוג לאירוע כמה שבועות לפני מועד האירוע, וכדי להוזיל עלויות ולחסוך פערי תיווך ניתן להחליט על יבוא מוצרי פרסום בעזרת חברה המתמחה בכך, וניתן להזמין כמויות גדולות או קטנות בהתאם לצרכי העסק ומאפייני האירוע.