מחברות ממותגות לעסקים

מחברות מהוות פריט נפוץ מאוד כיום, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי ועל כן, מחברות ממותגות מהוות דבר חשוב ביותר לכל עסק או חברה אשר מעוניינים לחלק אותן ללקוחות או לעובדי החברה. אם החלטתם ללכת על מחברות ממותגות, חשוב שתדעו היכן כדאי לרכוש כמות משמעותית של מחברות מעין אלה, במחיר המשתלם ביותר.

מחברות ממותגות לעסקים – איך עושים את זה נכון?

מיתוג מהווה כיום את אחד משחקני המפתח של עסק מצליח כאשר לא מעט עסקים ממתגים כיום כל פריט שמצוי בעסק לרבות כלי כתיבה, יומנים, מחברות, כוסות, לוח שנה ועוד. כמובן שאת כולם ניתן גם להעניק כמתנה ללקוחות או לחלק לעובדים. מיתוג איכותי על מחברת מצד אחד יהיה דקורטיבי ומרשים ומצד שני לא יהיה אגרסיבי מדי.

אז איך ממתגים מחברות בצורה נכונה? על מנת שהמחברת תהיה אסתטית ומרשימה, לא כדאי להתפזר מבחינת הצבעים אשר מעורבים במיתוג. כדאי לבחור צבעים אשר מסמלים את העסק שלכם כגון: הצבעים של הלוגו של העסק, בתוספת הלוגו של העסק. מעבר לעיצוב החיצוני של המחברת אשר ניתן לשלב חומרי גלם שונים כגון: רקמה שהופכת את המחברת ליותר מיוחדת, שילוב של ציורים מרהיבים על הכריכה ועוד, חשוב מאוד שגם המחברת עצמה תהיה מעניינת ומיוחדת. ניתן לשלב משפטים מעניינים שמעוררים השראה בדפי המחברת, עובדות מעניינות שכדאי לקרוא ועוד. כל אלה הופכים את המחברת הממותגת למיוחדת מאוד.

כיצד מוזילים את עלויות הרכישה של מחברות ממותגות?

כאשר מדובר על מחברות ממותגות לעסקים, מדובר על מוצר שלמעשה יש צורך להזמין אותו בכמות גדולה וזאת כדי שתהיה אפשרות לחלק אותו לקהל לקוחות גדול, לכל העובדים של החברה או העסק ואף לשימוש אישי שלכם ועל כן, כל עסק המעוניין לרכוש מחברות ממותגות מחפש את הדרך היעילה והטובה ביותר לרכישת מחברות מעין אלה בכמות גדולה ובמחיר המשתלם ביותר. רכישה של מחברות ממותגות בכמות גדולה מחברות בארץ המציעות מוצרים ממותגים לבעלי עסקים לרבות מחברות לרוב תהיה יקרה ולכן, האופציה הטובה ביותר העומדת על הפרק היא פשוט לבחור בחברה אשר עוסקת בתחום של ייבוא מסחרי מסין. ידוע כי כיום המוצרים המיוצרים במפעלים שונים בסין הרבה יותר משלמים במחיר מהמוצרים המוצעים למכירה בישראל (פערי תיווך, הוצאות שונות וכו'). חברות אשר עוסקות ביבוא כמויות גדולות של מוצרים המיוצרים בסין לרבות מחברות ממותגות, יאפשרו לכם לרכוש את כמות המחברות שאתם צריכים, במחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא. מעבר לכך, החברות הללו יאפשרו להתאים את המוצרים שאתם מזמינים באופן מדויק לצרכים שלכם.

מחברות ממותגות לעסקים הן בהחלט רעיון נפלא לכל עסק שמעוניין למתג את עצמו בצורה יעילה בקרב העובדים שלו או הלקוחות שלו ועל כן, חשוב לעשות את כל מה שניתן על מנת לקבל מחברות ממותגות העונות על מטרתן באופן פנומנלי ובד בבד, אינן דורשות השקעה כלכלית שהעסק לא יכול לעמוד בה.