כוס תרמית מעוצבת ממותגת

עונת החורף נמצאת כבר בפתח ורגע לפני שהגשמים שוטפים את מדינת ישראל והלילות הופכים לקרים, כדאי למתג את העסק באמצעות חלוקת כוסות תרמיות מעוצבות וממותגות. כוסות תרמיות הן מוצר אידאלי למיתוג העסק ולקידום מכירות, הפריט מבוקש ורבים רוכשים אותו באתרי המכירות השונים, לכן כדאי להפתיע את העובדים והלקוחות של העסק עם מתנה ממותגת ושימושית, ומעבר לכך חשוב לזכור כי כוס תרמית היא מוצר אקולוגי וידידותי לסביבה, לכן העסק זוכה גם לתדמית של עסק ירוק הדואג לאיכות הסביבה.

מהם היתרונות של כוסות תרמיות?

כוס תרמית היא כוס לכל דבר ועניין המתאימה בעיקר לשימוש במשרד, בחללי עבודה שונים, בנסיעות, בחופשות, בטיולים וגם בבית. זו כוס אקולוגית עמידה המתאימה לשימוש רב פעמי, לכן המוצר לא מזהם ופוגע בסביבה.

כוס תרמית שומרת על חום המשקה, לכן היא מהווה מוצר מבוקש מאוד לעונת החורף. רבים משתמשים בכוסות התרמיות שלהם גם בעונת הקיץ החמה כדי לשמור על החום של הקפה או התה, או כדי ליהנות ממשקה בטמפרטורה צוננת כמו אייס קפה, מיץ תפוזים, לימונדה וכדומה.

ישנו מגוון של סוגים, גדלים ועיצובים של כוסות תרמיות, כולל כוס תרמית עם חיבור למצת הרכב, הכוס מאפשרת ללקוחות העסק ליהנות ממשקה חם כמו קפה במהלך הנסיעות לעבודה, בחופשות ובטיולים.

מוצר מושלם לפרסום ולקידום מכירות

כוס תרמית מגיעה בטווח רחב של עיצובים מקוריים ומרשימים, יש אפשרות למתג את הכוס התרמית ולעצב אותה על פי דרישת העסק ומטרותיו. כל הלקוחות שמחים לקבל כוס תרמית כמתנה מבית העסק, הם משתמשים בכוס על בסיס יומיומי, וכך הלוגו של העסק שלכם זוכה לחשיפה רחבה והרווח כולו שלכם.

השימוש בכוסות תרמיות בישראל הפך לנפוץ מאוד בגלל היתרונות הרבים של המוצר, ובמיוחד האפשרות ליהנות ממשקה חם במהלך הנסיעות ובזמן עבודה, סידורים וטיולים. את הכוס התרמית המעוצבת והממותגת ניתן לחלק ללקוחות קיימים ופוטנציאליים בעסק עצמו, בתערוכות, בכנסים מקצועיים וכו'. כדאי להפתיע גם את העובדים המסורים והנאמנים עם כוסות תרמיות ממותגות, והעובדים השמחים לקבל את הפריט השימושי יהיו נאמנים יותר למעסיק שלהם וישפרו את התפוקה שלהם בעבודה.

חשוב לדעת כי ישנם סוגים שונים של כוסות תרמיות המתאימות למיתוג, למשל כוסות תרמיות מסיליקון בשלל גדלים וצבעים, כוסות מפלסטיק וכוסות מנירוסטה אל חלד. יש גם דגמים ייעודיים העשויים מזכוכית וכוסות מיוחדות המצוידות עם חיבור USB ושקע לרכב.

איך לרכוש כוסות תרמיות ממותגות?

לאחר שהבנתם מדוע כדאי למתג את העסק שלכם באמצעות כוסות תרמיות מעוצבות עם הדפסה של לוגו, כתובת ודרכי התקשרות לעסק, נשאלת השאלה האם לרכוש את המוצר מיבואנים בישראל או ישירות מיצרנים וסיטונאים בסין. אם העסק שלכם זקוק לכמות גדולה של כוסות בהחלט כדאי לשקול יבוא דרך מפעלים בסין, עדיף בעזרת חברה המתמחה בכך.

ניתן להזמין כוסות תרמיות ממותגות דרך חברות פרסום המתמחות בשיווק מוצרי קד"מ ופרסום לעסקים, אך אופציה זו מתאימה אם רוכשים כמות קטנה בגלל פערי התיווך של היבואן. חברות רבות משווקות בישראל כוסות תרמיות ממותגות, הן מייבאות את המוצר מהמפעלים בסין, לכן אתם יכולים לחסוך את פערי התיווך ולייבא בעצמכם. אם מייבאים ממפעל סיני את הכוסות התרמיות, כדאי לבחור יצרן איכותי המציע גם מיתוג במפעל הייצור וכך חוסכים זמן ועלויות. מומלץ לבחור את המפעל בסין בעזרת הנציגים המנוסים של חברה המתמחה ביבוא מסחרי מסין, החברה דואגת לבקרת איכות לפני שליחת הכוסות הממותגות לארץ והיא מנהלת את ההזמנה, היבוא, השחרור מהמכס וההובלות.