יבוא מסין בכמויות קטנות

אופן ביצוע ומגוון המוצרים

"הכל מיוצר בסין" – משפט ידוע ומוכר גם לבעלי עסקים וגם לצרכנים, אולי בעקבות העובדה שזה באמת נכון. סין היא אחת היצרניות הגדולות ביותר תמונה-איו-סין בעולם, אם לא הגדולה ביותר. ניתן למצוא בה שפע רב של מוצרים, שונים ומגוונים. ממוצרים בסיסיים וחמרי גלם ועד למוצרים מתוחכמים ביותר. המחירים הזולים שנגזרים מעלויות ייצור נמוכות ומעלות חמרי גלם נמוכה יותר, מושכים אליהם סוחרים רבים לייבא את מוצריהם מסין ולהפיק רווח יותר גדול על עבודתם. אם בעבר מה שיוצר בסין נחשב לבעל איכות ירודה, היום המצב שונה לגמרי והרבה מאד מיצרנים ידועים בעולם המערבי, מייצרים את מוצריהם בסין, תחת בקרת איכות צמודה.

חברת SW-Trade מתמחה ומספקת את כל פתרונות הייצור והיבוא מסין. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שלב בתהליך ובכל שאלה – צרו קשר!

כמויות יבוא קטנות

השפע הרב של התוצרת הסינית מובילה לייצוא המוני של מוצרים. מצב זה הוביל לבעיה בקרב עסקים קטנים ששוק הייבוא הסיני בעבר היה חסום עבורם. לדוגמא מעגל המסחר של סוחר מקומי אינו מתקרב למעגל המסחר של רשתות מסחר כמו רשתות ארציות. בעקבות הקושי של עסקים קטנים לייבא את כמויות המינימום הגדולות, עסקים קטנים לא יכלו לייבוא מוצרים מסין בכמויות קטנות שמתאימות למעגל המסחר של העסק. הפתרון לבעיה זו לא איחר להגיע ומקורו בעיר YIWU – או בעברית איו הנמצאת כ – 360 ק"מ משנגחאי.

איו סין

העיר איו מהווה פתרון מושלם עבור יבוא מסין בכמויות קטנות עבור עסקים קטנים שמעוניינים לייבא מוצרים מסין אבל לא בכמויות אסטרונומיות כפי שעושות חברות ענק במשק. איו סין מרכזת בתוכה יצרנים גדולים שמוכרים סחורה בכמויות מסחריות קטנות יותר, בהתאם לבקשת בעלי העסקים. המסחר בעיר מתבצע על בסיס הזמנות קטנות ממלאי שכבר קיים במקום או ייצור לפי הזמנה, ניתן לרכז בהזמנה מספר מוצרים שונים בכמויות שונות, לבקש מכל מפעל לשלוח את מוצריו למחסננו שבעיר, ואנו נרכז הכל כמשלוח אחד. איו סין מורכבת ממרכזים מסחריים ענקיים המציעים מוצרים מכל הסוגים ובכל סוגי האיכויות המתאימות לכל כיס.

אופן ביצוע הזמנות

ביצוע הזמנה הוא פשוט וקל, לאחר סיבוב בין חנויות המפעל, מחליטים על המוצר ועל הכמות הדרושה. לאחר בדיקה שמוצר והמחיר מתאימים ובמידה ויש במלאי את הכמות והיכולת לספק את המוצר קיימת, ניתן לבצע את ההזמנה והיא מגיעה למחסננו באיו תוך 14-35 יום.

לאחר בחירת הכמות והמוצר שרוצים לייבא, בעת ביצוע ההזמנה יש לשלם כ- 30% מהמחיר של ההזמנה ליצרן, מיד עם הודעת הספק כי המשלוח גמור, ומוכן לשילוח, יש להשלים את יתרת התשלום. כל העסקאות מבוצעות במזומן.

מגוון עצום של מוצרים – איו סין

איו בסין, מכילה כמות אדירה ומגוונת של מוצרים, בגדים, כלי מטבח, רהיטים, אלקטרוניקה, תיקים, הנעלה קוסמטיקה, בישום, מתנות, תמונות, כלי כתיבה, צעצועים, תכשיטים והרשימה עוד ארוכה, ארוכה. למעשה, כמעט כל מוצר שמיוצר בסין מוצג שם. איו סין מהווה את הפתרון האידאלי עבור עסקים, בעקבות ההיצע העצום. חנויות המפעל ודוכני היצרנים במרכזי הסחר דחוסים בצפיפות רבה., סה"כ מציגים במרכזי הסחר הללו כ- 57,000 מפעלים!

במרכזי הסחר הללו, המציגים אינם דוברים אנגלית כלל. אנשים ובעלי עסקים שבאים לרכוש, חייבים להשתמש במתורגמן אמין על מנת לתקשר עם הסוחרים במקום, לערוך את התיאומים בין שני הצדדים, ולמנוע מפח נפש.

חברת SW-Trade מתמחה ומספקת את כל פתרונות הייצור והיבוא מסין. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שלב בתהליך ובכל שאלה – צרו קשר!

יבוא בכמויות קטנות מסין

מפעל סיני

תיקים במפעל