רכישת מזכרות לאירועים אותן ניתן למתג

מדינת ישראל חוזרת לשגרה המבורכת, ולאחר תקופת הקורונה בה כמעט ולא התקיימו אירועים משפחתיים ועסקיים, כעת ניתן להפיק אירועים בהתאם להנחיות העדכניות ביותר של משרד הבריאות. כדי להפיק אירוע משפחתי או עסקי יש לקבוע מועד ותקציב, להחליט היכן להפיק את האירוע המרגש והחשוב, לקבל החלטות הנוגעות לבחירת קייטרינג, בעלי מקצוע כמו צלם ותקליטן, לבחור אטרקציות מדליקות ואין לשכוח להזמין מתנות או מזכרות לאירועים שניתן למתג.

מזכרות ממותגות לאירועים משדרגות את האירוע שלכם, וכל האורחים והמוזמנים שמחים לקבל מזכרת ייחודית ושימושית מהאירוע המרגש. יש מגוון רעיונות ומוצרים המתאימים כמזכרות ממותגות לאירועים, ניתן לרכוש את המוצרים הניתנים למיתוג בארץ או בחו"ל, ומי שמעוניין לחסוך פערי תיווך יכול לייבא את המזכרות ישירות מספקים או מפעלים בסין, כאשר עדיף לנהל את היבוא ולבחור מפעלים וספקים בעזרת חברה המתמחה בתחום זה.

למה כדאי לבחור מזכרות אישיות וממותגות לאורחים באירועים?

ברוב האירועים המתקיימים בשנים האחרונות מקובל להעניק לאורחים מזכרת ייחודית וממותגת. האורחים מגיעים מרצונם החופשי לאירוע כדי להשתתף בשמחתכם וחלוק עמכם רגעים חשובים, מרגשים ומשמעותיים, לדוגמה חתונה, טקס בר מצווה, מסיבת בת מצווה, ברית, יום הולדת 60 וכדומה. גם באירועים העסקיים מעניקים מזכרת ממותגת לכל המוזמנים, בעיקר מזכרות שימושיות עליהן מדפיסים או חורטים את שם העסק, פרטים ליצירת קשר, לוגו ועוד.

חשוב לזכור כי המוזמנים המגיעים לאירוע שאתם מפיקים משקיעים מזמנם החופשי כדי להשתתף בשמחתכם, וכדי להוקיר להם תודה כדאי לחלק בסוף האירוע מזכרת ייחודית עם מיתוג מנצח, וכך האורחים חוזרים לביתם עם מתנה מקורית והם נזכרים באירוע המהנה בכל פעם מחדש כאשר הם משתמשים במזכרת שהענקתם להם. זו הסיבה מדוע כדאי לבחור מזכרות שימושיות ולמתג אותם נכון.

באירועים עסקיים חשוב לחלק מזכרות שימושיות וממותגות לכל המשתתפים, האורחים שהשתתפו באירוע שהפקתם ישתמשו במתנה השימושית בביתם ובחוץ, וכך השם והלוגו של העסק נחשפים בפני רבים, ולמעשה אתם זוכים לכלי שיווקי יעיל, אפקטיבי וחינמי.

אילו מזכרות מתאימות למיתוג חתונה וממי כדאי להזמין?

כאשר מתכננים חתונה גדולה ויוקרתית אין לשכוח להזמין מראש ובזמן מזכרות שניתן למתג, בהתאם למאפייני האירוע והאורחים. אם רוב האורחים הם דתיים ושומרי מסורת כדאי להתמקד במזכרות המתאימות למגזר הדתי כמו תשמישי קדושה עם הקדשה אישית, ספרי קודש ממותגים, כיפה ממותגת עם שמות בני הזוג וכו'.

לחתונה רגילה ניתן לבחור מזכרות ממותגות כמו מארז שי ממותג עם הקדשה אישית ודברי מתיקה בפנים, צנצנת מרשימה עם סוכריות צבעוניות ומיתוג ייחודי, כוס צ'ייסר עם סוכריות בצורת לב, ספלים ממותגים, קופסאות יפות ומעוצבות עם הקדשה אישית, מסגרת לתמונה ועוד.

לפני שמזמינים את המזכרות חייבים לדעת מהו צפי האורחים שיגיעו לחתונה, ותמיד כדאי להזמין מזכרות יותר ממספר האנשים כדי להבטיח שכולם יקבלו מזכרת בסוף האירוע. מומלץ לקבוע תקציב לרכישת המזכרות הממותגות וכדי לחסוך בעלויות כדאי לפנות לחברה המתמחה באיתור ספקים אמינים בסין, וצוות החברה דואג לכל שלבי היבוא, כולל פיקוח על הייצור והאריזה, שינוע והובלה, מכס וכו'.

חוסכים פערי תיווך

ניתן להזמין מזכרות ממותגות מספקים שונים בארץ, אך אז המחיר גבוה ומדובר בהוצאה משמעותית. כדי לא להתפשר על איכות המזכרות ועל מנת לחסוך בעלויות כדאי גם לכם להיעזר בצוות המקצועי והמנוסה שלנו. אנו מתמחים ביבוא מוצרים מסין, כולל יבוא פריטים אישיים המתאימים כמזכרות לאירועים משפחתיים ועסקיים, יש אפשרות להזמין מזכרות ממותגות ישירות מהספק הסיני עם הדפסה או חריטה על הפריטים המוזמנים.

לפרטים נוספים על רכישת מזכרות לאירועים אותן ניתן למתג צרו קשר באתר או בטלפון: 03-9025805