ייצור מוצרי נירוסטה בסין

למה דווקא בסין ואיך תאתרו יצרנים

נירוסטה היא פלדת אל חלד אשר עמידה בפני פגעי מזג אויר כמו מים, אויר ועוד. לנירוסטה שימושים רבים ובגלל מחירה הנמוך יחסית הפכה הנירוסטה למצרך מבוקש כחומר גלם למגוון רחב של מוצרים ושימושים. יתרון נוסף של חומר הגלם נירוסטה הוא הברק האופייני לה והאפשרות למחזר את החומר. חברות תעשייה רבות פותחות קווי ייצור מוצרי נירוסטה במזרח הרחוק וכך הן יכולות לייצר מגוון מוצרים כמו כלי מטבח (סירים, סכו"ם, כיורים וכו'), מכשירי חשמל, כלי עבודה, ציוד תעשייתי, ציוד לענף הבניין (מעקות, מרזבים, ציפויים ועוד), מטבעות, גביעים ועוד. יש המשתמשים בנירוסטה לאמנות כמו לדוגמה פסל לזכרו של יצחק רבין בגן דניאל בירושלים. לייצור מוצרי נירוסטה בסין הוא עניין כלכלי וזול וכך יכולות החברות לנצל את כוח הייצור ועלות חומרי הגלם הזולה בסין לייצור איכותי וזול או לחלופין לרכוש מוצרי נירוסטה מוכנים מיצרנים סיניים ולשווקם במחיר נמוך יותר.

שימוש בנירוסטה הולך וגובר

בשנים האחרונות הולך וגובר השימוש בנירוסטה. דרישת השוק הביאה לכך שחברות תעשייתיות ויבואנים רבים החלו לחפש מקורות זולים של חומר הגלם נירוסטה ושל יבוא מוצרי נירוסטה מוכנים בזול. סין מהווה פתרון לדרישה זו וניתן למצוא חברות ייצור רבות, אמינות וזולות. חברות תעשייתיות שונות מתחומים שונים הבינו כי לעתים עדיף להעתיק את קווי הייצור לסין ובכך החברה יכולה להגביר משמעותית את הרווח. כך לדוגמה ניתן למצוא חברות לייצור מוצרי נירוסטה שהפסיקו לייבא את חומר הגלם ולעבד אותו במפעל בארץ וכיום הם מייבאים מוצרי נירוסטה מוכנים ומשווקים את המוצרים תחת המותג שלהם.

איך למצוא יצרנים בסין

ישנם מפעלי ייצור מוצרי נירוסטה רבים בסין, אך לא קל לדעת איזה מפעל הוא אמין ואיך לעבוד ביעילות עם יצרן סיני. יש יבואנים אשר נוסעים לסין ובאמצעות לשכת המסחר בישראל או לשכת המסחר של סין יקבלו הפניות למפעלי ייצור. אחרים יעדיפו לפנות לחברות היושבות דרך קבע בסין ומתפקידן למצוא מפעלי ייצור מוצרי נירוסטה, לחתום על הסכם עבודה ובזמן הייצור לפקח את איכות וטיב המוצרים. כך יכול היבואן לישון בשקט ולדעת כי הזמנת המוצרים ששילם עבורם מתנהלת כהלכה ובזמן. מידי שנה יש תערוכות בסין ובהונג קונג למוצרי נירוסטה או מוצרים אחרים בהם משתמשים בנירוסטה. יבואנים יכולים להשתתף בתערוכות כמבקרים וכך ליצור קשר ישיר עם מפעלים וחברות סיניות ולחתום על הסכמי עבודה. מעבר לכך ניתן למצוא חברות ייצור מוצרי נירוסטה סיניות רבות באמצעות האינטרנט. יש אתרים המתמחים במידע רלוונטי וכוללים רשימת מוצרים וחברות המייצרות אותם. אתרים כמו עלי באבא ואחרים מאפשרים ליבואן לסנן בין המוצרים והיצרנים השונים לפי דרישותיו וכך לפנות לחברות ייצור היודעות לייצר את המוצר לו הוא נדרש. באמצעות אתרים אלה ניתן לערוך מעין מכרז בין היצרנים הסינים ובכך להוזיל עלויות.

מפעל יצור נירוסטה בסין

מכונת חיתוך