יבוא בגדים מסין

הכל על יבוא ביגוד מסין

אחד היתרונות שיש ברכש בסין הוא רכישת מוצרים מוגמרים ממלאי הספקים. במקרה זה בקרת האיכות הינה בזמן הרכישה עצמה, ומובטחת קבלת הסחורה כפי שנרכשה.

אחד הענפים המתפתחים בשנים האחרונות הוא נסיעה לסין של בעלי חנויות לצורך רכישת טקסטיל, ביגוד, אבזרי אופנה, אמצעי תצוגה וכו' ושילוחם לארץ לצורך מכירה עצמית או מכירה סיטונאית לחנויות אחרות.

שני השווקים הגדולים בתחום זה הם השווקים הנמצאים בערים: HANGZHOU ו- GUANGZHOU

Hangzhou היא עיר הנמצאת ליד עיר הנמל NINGBO (קרוב לשנגחאי) השוק בעיר זו מוכר מוצרי ביגוד בעיקר לסיטונאים ובעלי חנויות, לצריכה בתוך סין. לשוק הסיני עצמו.

בשוק זה ניתן למצוא הרבה מאד זיופי מותגים, חלקם באיכות מצוינת. חשוב לדעת כי חל איסור לייצא מסין זיופי מותגים וכמובן שחל איסור לייבא לישראל זיופים, ואנו לא מסייעים בנושא זה.

Guangzhou המכונה גם CANTON היא עיר הנמצאת בגבול הדרומי של סין לידי עיר הנמל SHANZEN (גבול הונג קונג), השוק בעיר זו מיועד בעיקר ללקוחות חוץ ולא למכירה לשוק הסיני הפנימי.

השווקים נערכים בתוך בניינים גדולים. בכל בניין 4-7 קומות. כל בניין מכיל מאות חנויות מפעל המוכרים בגדים לתחום מסוים. כגון: בגדי ילדים, בגדי נשים, הלבשה תחתונה, וכו'. מכל תחום קיימים מספר בניינים, כך שסה"כ יש מכל תחום אלפי חנויות מפעל.

לאחר פגישה עם הלקוח, והבנת צרכיו אנו מפנים אותו לשוק הרלוונטי ביותר עבורו, הלקוח מבצע נסיעה לסין ומגיע לעיר היעד. שם, בשדה התעופה ימתין נציג מטעמנו, וילווה את הלקוח לבית המלון שהוזמן עבורו מראש. בית המלון נבחר מראש כך שיהיה קרוב מאד למרקט הרלוונטי (מרחק הליכה)

למחרת נתלווה אל הלקוח וננחה אותו בסיורו בבנייני השווקים המתאימים ביותר לצרכיו, נעזור במו"מ, ברכש ובבדיקת האיכות, ונוביל את סחורה שנרכשה לבית המלון. כך שוב ושוב מספר פעמים ביום למשך מספר הימים שתוכנן מראש.

לאחר סיום הרכש, נשלח את כל הבגדים ושאר הדברים שנרכשו למחסננו שבעיר YIWU. שם נפיק ללקוח תוויות עם שמו ופרטיו כיבואן וכן עם הרכב הבד והוראות כביסה בעברית כמתחייב בחוק. את התוויות המקוריות נגזור, ונתפור במקומן לכל בגד, את התווית החדשה, עם הסימון הרלוונטי.

ניתן להפיק ולייצר בסין גם קרטוניות עם מותג הלקוח שיחוברו לכל בגד, מה שמקנה תוספת יוקרה למוצר הסופי.

ניתן להפיק ולייצר בסין גם שקיות ממותגות לוגו הלקוח, שאותן נשלח לארץ עם כל המשלוח ושאיתן יוכל אח"כ הלקוח לארוז ללקוחותיו את רכישותיהם בחנותו.

עם סיום תפירת התוויות והאריזה המחודשת, כולל מוצרים נוספים שנרכשו, כולל דברים אישיים, (ניתן לנצל את השהות בסין לרכישת דברים נוספים לבית או לגינה) ייארז ויישלח לארץ כמשלוח אחד. כך שיהיה נוח לבצע שחרור הסחורה בנמל בארץ.

למאמר בנושא בקרת איכות בסין לחצו כאן

בכל שאלה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

קניון בסין

קניון בסין