יבוא צעצועים מסין – למה כדאי?

צעצועים ומוצרי תינוקות בסין

בשנים האחרונות כמות גדולה של אנשים ועסקים מייבאים מסין מוצרים שונים, ביניהם גם רהיטים לתינוק וצעצועים לתינוקות. הסיבה ליבוא צעצוע מסין ממדינה זו נעוצה בדבר אחד- המחיר.

קצת על יבוא מסין

סין מוגדרת כאחת המעצמות הגדולות ביותר ובשנים האחרונות מתקיים בינה לבין מדינות אחרות קשרי סחר ענפים. יבואנים רבים מחליטים לייבא את הסחורה שלהם מרפובליקה זו וזאת משום ההיצע הגדול והמחירים הזולים אשר מובילים אותם לרווחים יפים וחסכון משמעותי. דבר זה תקף גם לגבי יבוא צעצועים לתינוקות ורהיטים שונים. בנוסף, משום כוח העבודה הזול בסין חברות ועסקים רבים בוחרים לייצר את המוצרים עצמם בסין או להגיע להסכם עם חברות ומפעלים רבים בסין לאספקה של מוצרים היישר מהמפעלים, דבר אשר מוזיל את המחירים עוד יותר.

יבוא צעצועים מסין- כדאי?

ההיצע של ריהוט לילדים ומגוון צעצועים לתינוקות הוא ענק בסין והמחירים כה אטרקטיביים עד כי ניתן לומר כי יהיה זה מוזר לא לייבא מוצרים לתינוקות מסין. אם גם אתם החלטתם כי אתם מעוניינים לרהט את החדר של התינוק, לקנות לו צעצועים, בגדים ועוד, הגיע הזמן לעשות את הצעד.

אם אתם מכירים את המוצרים מסין עוד מימי ילדותיכם ואתם תוהים לגבי האיכות, שכן אתם סבורים כי האיכות נמוכה ביותר, חשוב לדעת כי בשנים האחרונות סין נפתחה למסחר ועל כן חברות ידועות מכל רחבי העולם אשר הגיעו למסקנה כי עלויות הייצור וכוח האדם זולים בסין, החליטו להעתיק את המפעלים שלהם לרפובליקה זו או לפתוח מפעל נוסף שתפקידו ייצור. דבר זה מוביל אותנו לתשובה כי ניתן למצוא מוצרים רבים באיכות גבוהה בסין.

מייבאים מוצרי תינוקות מסין- כיצד?

הזמנת המוצרים מסין פשוטה מאוד. כאן יש לכם שתי אופציות להישען על מתווך ישראלי אשר עוסק בייצור של צעצועים, ריהוט לתינוק ומוצרים נוספים בסין או שהגיע להסכם עם כמה ספקים סיניים בנוגע למוצרים אלו ומעמיד אותם לרשות הלקוחות בקטלוג אינטרנט- כאן כל שנותר לעשות הוא להזמין את המוצרים ולהמתין עד בואם. אפשרות שנייה היא לנסוע לסין, לעשות סיבוב בין מפעלים שונים אשר מייצרים רהיטים לתינוקות וצעצועים לילדים ותינוקות, לבחור את החנות מפעל המתאימה לכם ולבצע את ההזמנה.

חשוב לציין כי כמעט תמיד תדרשו לשלם בין שלושים לחמישים אחוזים מעלות ההזמנה שביצעתם. לאחר מכן, אתם תחזרו ארצה והחברה אשר אחראית על כל הקשור לפרוצדורת הייבוא ושחרור מהמכס תוביל את המוצרים השונים למחסנים שלהם. בשלב זה תשלמו את יתרת התשלום ותקבלו את המוצרים שהזמנתם.

צעצועים מיובאים מסין

ייצור מוצרי ילדים בסין