מתנות חנוכה לילדים בגילאי הגן

ברוב גני הילדים והפעוטונים בישראל נהוג לחלק מתנות בחגים החשובים והמרכזיים כמו חנוכה ופסח. אמנם אנו נמצאים בעיצומו של הקיץ והחופש הגדול, אך הגננות והגננים נמצאים בשיאן של ההכנות לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה ב-1 בספטמבר. לכן, כדאי להיערך מראש עם בחירת והזמנת מתנות לחנוכה, לחגי תשרי וכמובן לפסח, ועל מנת להוזיל עלויות ניתן לייבא מתנות באופן מרוכז מסין ולחסוך משמעותית בתקציב.

ההיערכות לשנת הלימודים הקרובה מחייבת את בעלי ובעלות גני הילדים לגבש תקציב, לרכוש פריטים חדשים לגן, להשקיע בשיפוצים קלים של הקירות, המבנה והחצר, להכין תוכנית עבודה לשנה הקרובה ועוד. כחלק מהיערכות הגן יש לקבל החלטות רבות תוך התייחסות לשיקולי התקציב. כדי לחסוך בעלות המתנות שנהוג לחלק לילדי הגן ניתן להקדים את רכישת המתנות הממותגות לילדים הקטנטנים. כך אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף ולנצל את התקציב העודף למטרות אחרות.

אילו מתנות חנוכה מתאימות לילדים?

המנהג לחלק מתנות חנוכה לילדים הקטנים החל לפני שנים רבות, ולמעשה מדובר במנהג המדמה מענק של דמי כיס כפי שנהוג בחנוכה. בין המתנות הפופולריות לחלוקה לילדי הגן בחנוכה ניתן למצוא בקבוקי שתייה תרמיים או מנירוסטה בעיצוב מדליק ובמיתוג אישי כמו מדבקה או הדפסה של שם הילד, קופסאות אוכל ממותגות, מגבות פנים עם הדפסה ומיתוג, תיק הכולל ציוד וכלי יצירה, תיק גן ממותג עם הדפסה של שם ותמונת הילד, סט צלחת וספל שתייה ועוד.

חשוב לבחור מתנות שימושיות לילדי הגן, אם מחלקים מתנה לחנוכה לילדים בגן חובה אפשר לבחור מוצרים המיועדים לתלמידי כיתה א', וניתן לבחור מארזים מעוצבים הכוללים משחקים ופריטי יצירה ועוד. בנוסף, אפשר להכין מארז שי לחנוכה הכולל פריטים ברוח החג כמו סביבון מדליק ומקורי, כד שמן קטן עם טושים וצבעים לעיצוב אישי, מארזי יצירה ברוח החג וכדומה.

מארזי מתנה לילדים לכבוד חג האורים

לקראת חג האורים אותו חוגגים בכל גני הילדים בארץ נהוג להעניק לילדי הגן מתנה מקורית, בדרך כלל מתנה ברוח החג. חשוב לזכור כי גם ועד ההורים של ילדי הגן מחלק מתנות מיוחדות בחגים השונים, לכן אפשר ליזום רכישה משותפת עם הוועד כדי להקטין ולהוזיל עלויות, ולהימנע ממתנות דומות. אם הוועד של הורי ילדי הגן ובעלי גן הילדים רוכשים מספקים בישראל את המתנות הם צפויים לשלם לא מעט כסף בגלל פערי התיווך.

לכן, כדאי להכיר פתרון יעיל המאפשר לבעלי הגן ולוועד ההורים להוזיל עלויות ולהציע מתנות שוות ושימושיות יותר לילדים. הפתרון הוא יבוא מסין באופן מרוכז בעזרת חברה מקצועית המתמחה ביבוא מסחרי ואישי. נציגי החברה יכולים לסייע לבעלי הגן ולהורים לאתר ספקים אמינים ומוכרים ברחבי סין, לבחור מתנות ממותגות ואיכותיות המתאימות לגיל הילדים ולרוח החג, ואפשר להתארגן יחד על מתנות לחנוכה ולשמח את הילדים.

חשוב להדגיש כי רכישת מתנות ומארזי שי לחגים כמו חנוכה דרך יבואנים וחברות פרסום בישראל עשויה להיות יקרה, במיוחד אם מתארגנים על כמות גדולה של מתנות ומארזים. לכן, הפתרון המומלץ והמשתלם ביותר הוא לרכוש בצורה מרוכזת את המתנות והמארזים, לייבא את המתנות מסין בעזרת חברה מקצועית ואמינה, ולהיערך מראש לקראת החגים.

אגב, אם מחליטים על יבוא מסין אפשר להוזיל עלויות מאחר וניתן לבחור אביזרים שונים בעלויות זולות ולהכין מארזי שי בגן.

לסיכום, רגע לפני החזרה לגנים כדאי לקבל החלטות הנוגעות למתנות לחגים כמו חנוכה ומומלץ לייבא את המתנות והמארזים מסין כדי להוזיל עלויות ולא להמתין עד לרגע האחרון.