מתנות למשרד

אם תרצו לפנק את העובדים שלכם ולגרום להם להרגיש בבית, תוכלו לעשות זאת גם ע"י רכישת מתנות למשרד עם לוגו החברה, דבר שיראה לעובדים שלכם את הרצון להעניק להם תחושת שייכות ויגביר את המוטיבציה ואת הרצון להספיק כמה שיותר. אנו מתמחים בהזמנת מתנות למשרד (או לכל צורך) בסיטונאות ובכמויות גדולות, עם ובלי מיתוג ודואגים שיגיעו מהיבואן במזרח עד אליכם. לשירות זה יתרונות גדולים עליהם תוכלו לקרוא כאן.

מתנות לעובדים – הגברת תחושת השייכות

מקובל שמקום העבודה מעניק לעובדיו שי ומתנות. לרוב מדובר על מתנות לחג, אך בשנים האחרונות הבינו מקומות עבודה רבים שדווקא מתן שי ללא סיבה ממשית כמו מתנה לחג, יכולה להגביר את רווחת העובד. מתנות לעובדים משרתות כמה פונקציות חשובות. ראשית, הן יכולות ליצור תחושת מוטיבציה ושמחה, תחושה שלמעסיק אכפת מרווחת העובד והעובד עצמו, ובכך למעשה להגביר את המוטיבציה של העובד ותחושת השייכות שלו למקום העבודה. שנית, המתנות לרוב מגיעות עם לוגו מודפס של החברה. הדבר יכול ליצור פרסום מסוים של החברה, ובאופן סמוי לסמל על הקשר ההדוק בין העובד לחברה, שהולך עימו גם מעבר לשהייה עצמה במקום העבודה.

סיטונאות מתנות ממותגות למשרד

בחברות גדולות אשר מבקשות להעניק לעובדיהן מתנות ממותגות למשרד, נדרשת רכישה בכמויות גדולות ואף סיטונאיות. לרוב, ככל שכמות ההזמנה עולה, כך יכול לרדת ערכו של כל מוצר, דהיינו כל יחידה בודדת הנרכשת לשם העניין. לכן כדאי לבצע הזמנה מחברה שמתמחה ביבוא מתנות ממותגות למשרד בסיטונאות, הזמנה אשר יכולה לחסוך לחברה שלכם כסף רב, ולספק לכם מתנות באיכות גבוהה ובקלות רבה.

חברות המתמחות בהזמנה סיטונאית של מתנות למשרד

כיום ידוע שמתהווה שוק סיטונאי המתמחה בהזמנה ויבוא של מוצרים מחו"ל ועד לדלת הלקוח. בעוד שישנן חברות המייצרות את המוצרים, מדפיסות את הלוגו ומספקות ללקוח, ישנה אלטרנטיבה פשוטה וזולה הרבה יותר. חברות אשר מייבאות את מוצרי הסיטונאית אשר ההכנה שלהם נעשית בחו"ל, לרוב במזרח, ודואגת להגעתם עד לדלת הלקוח. החברה מלווה את התהליך החל מרגע ההזמנה, ועד ליצירת קשר עם המפעל המתאים, ביצוע הזמנה, מעקב אחר השליחה ועד להגעת המוצרים אל הלקוח עצמו.

יבוא מוצרי פרסום

אמנם אנו מדברים על מתנות ממותגות לחברה, אשר מעמיקות קשר בין מעסיק לעובד, ומהוות מימד שיווקי ופרסומי לחברה. אולם כמובן שמדובר גם על יבוא מוצרי פרסום מכל סוג שהוא, במקרה ומדובר על ליין של מוצרים שהעסק של הלקוח מעוניין לשווק, ולאו דווקא על מתנות ממותגות. דהיינו מתנות ללקוחות או הפצה של אביזרים מסוימים עם לוגו של העסק. כך או כך, מדובר על מוצרים ממותגים בכמויות סיטונאיות.

יתרונות של יבוא מוצרים ממותגים על ידי חברה מתמחה

לשירות של יבוא מוצרי פרסום ומתנות ממותגות למשרד, על ידי חברה מתמחה יש מספר יתרונות משמעותיים. יתרון בולט ראשון, הינו התמחות של חברה ומתן שירות מקצועי ומהיר עבורכם. היתרון השני הבולט הינו ההוזלה במחיר, וחסכון של דמי יבור והמיסים הישירים. מדובר על מוצרים זולים יותר (ועם זאת איכותיים), עצם העובדה שהם מוכנים בחו"ל והחברה המתמחה ביבוא שלהם תדאג גם להורדת עלויות המשלוחים והמיסים שבדרך.

מתנות ממותגות שניתן לרכוש

ניתן לרכוש מגוון של מתנות ממותגות או של מוצרי פרסום. דוגמאות של מוצרים ניתן לראות כאן באתר. כך למשל, מוצרי קמפינג וטיולים, הפכו לפופולרים מאוד. זאת בנוסף למוצרים לשימוש במשרד או לנוי כגון מחזיקי עטים מעוצבים, שחמט, הדפסות בלייזר על גבי זכוכית ועוד מוצרים רבים.

צרו קשר ורכשו מתנות למשרד ולבחור את המוצרים שיתאימו לכם.