יבוא מכולות מסין – כל הפרטים

כך תעשו זאת נכון

תהליך היבוא מסין לארץ, יכול להיות די קשה ומתסכל. תהליך זה מצריך בדיקות מקדימות מרובות, על מנת שבסופו של דבר תהיו בטוחים כי בחרתם בספק סיני אמין ומקצועי שאכן יספק לכם את הסחורה שהזמנתם, באיכות שביקשתם, באריזה מתאימה שתשמור על המוצרים, במחיר שקבעתם ובזמן.

יחד עם זאת, האמת היא שכאשר התהליך נעשה באופן הנכון, הוא יכול להיות די פשוט וקל.

חשבו פעמיים אם לעשות זאת לבדכם

אחת הדרכים המומלצות, בעיקר ליבואן המתחיל, על מנת לעבור את משוכת היבוא מסין מבלי להיפגע, היא להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה ביבוא מסין. חברה מקצועית שכזו תבצע עבורכם את כל הבדיקות הנדרשות, ותדאג לכל התהליכים הכרוכים בקבלת מוצר איכותי ותקין, בין אם מדובר במוצרי אמבטיה, רהיטים או צעצועים.

בנוסף, חברה שכזו תספק לכם את כל השירותים הקשורים לתחום שילוח מטענים ותדאג שהמשלוח יגיע בשלום כשהוא ארוז כהלכה. חברה שמעניקה שירותי יבוא מסין תדאג גם לשחרור המכולה מהמכס ותטפל במידת הצורך בכל מה שקשור לאחסון המוצרים המיובאים באתר אחסון מתאים בארץ. חשוב להבין שמתחם אחסנה שכזה מציע מחסנים ממוזגים בטמפרטורות מבוקרות ובחללים שנבנו במיוחד על מנת לשמור על הסחורה מכל מפגע אפשרי.

כדי להמחיש את הדברים, נתמקד במאמר זה בחשיבות ההגנה על המוצרים המיובאים בעת המשלוח הימי, תוך הדגשה שחברה מקצועית שמטפלת בכל היבוא של המוצרים שלכם מסין, תדע כיצד להבטיח שהמוצרים שלכם אכן נארזים באריזה המתאימה והיעילה ביותר האפשרית.

אריזה: כיצד תוכלו להגן ביעילות על המשלוח מסין?

יבואנים רבים שוכחים לציין באזני הספק כיצד אמורים המוצרים להיות ארוזים. ולכן, טונות של מוצרים מקולקלים שמגיעים מסין לרחבי העולם נזרקים, רק בגלל שלא היו מוגנים באופן מספק בעת המשלוח.

אריזה נאותה מגנה על הסחורות במהלך המשלוח במגוון דרכים: החלק התחתון של הקרטון עלול להיפגע ולהימעך, כמה מהקרטונים עלולים להיפתח, מוצרים עלולים להירטב, להעלות חלודה או לקבל ריח מעופש וכו'.

ככל שהדברים נוגעים להכנת המוצרים לשלב של שילוח מטענים (בין אם מדובר במכולה מלאה במוצרים דקורטיביים, צעצועים, חומרי בניין או כלי אינסטלציה), היבואנים עומדים בדרך כלל בפני פשרה בין שתי האפשרויות הקיצוניות:

לבחור באריזה "קלה" שהיא זולה יותר אבל מגנה על המוצרים בפחות יעילות.
לבחור באריזה "חזקה מאוד" שהיא יקרה יותר ובדרך כלל גם מגדילה את הנפח והמשקל של המטען.

לפניכם דוגמה שמבהירה את חשיבות הבחירה באריזה שעשויה מהקרטון המתאים:

רוב הקונים של מוצרי הצריכה מבקשים לארוז את המוצרים בקרטון גלי חזק עם קיר כפול (5 plies). ואכן, זה המינימום הנדרש. עם זאת, סוג הקרטון שבדרך משמש את הספקים בסין הוא באיכות נמוכה ונוטה לספוג לחות די במהירות. לכן, חשוב לקחת את זה בחשבון ולעמוד על כך שהאריזה תהיה עשויה מקרטון עבה.

קרטונים עם קירות משולשים (7 plies) הם לא יוצאי דופן, במיוחד כאשר יש צורך בקרטונים גדולים יותר ליצוא (לדוגמה ארוכים יותר מ-60 ס"מ). המומחים טוענים כי קרטונים קטנים יותר מציעים תמיד הגנה טובה יותר.

אם אתם רוצים לציין בדרישות האריזה פרטים נוספים, חשוב שתדעו שקיימים סטנדרטים רבים נוספים לבדיקת עוצמת הקרטון, ועליכם לקחת אותם בחשבון בעת ההזמנה.

לאור מורכבות הדברים, אין ספק שחברות שמתמחות ביבוא מסין יכולות לעזור לכם להגדיר בדיוק את האריזה המתאימה לצרכים שלכם. אגב, האריזה בוודאי תתאים גם לצרכי אחסנה של המוצרים בארץ, באתר אחסון שבו החברה תשמור על המוצרים שלכם עד שתממשו את מכירתם.

למאמר בנושא – התנהלות נכונה מול הספק הסיני – לחצו כאן

למאמר בנושא – יבוא רהיטים מסין – איך זה עובד ולמה זה משתלם – כנסו לכאן

בכל שאלה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

סחורה סינית בארגזים

ארגזים אטומים – סחורה מסין