מסע עסקים לעיר איוו (Yiwu) בסין

השוק באיוו ודרכי פעולה

עיר המחוז איוו ממוקמת במרכז אזור Zhejiang בסין. העיר קיבלה את שמה לא מזמן, בשנת 1998, ונקראת על שמו של אחד המלכים. עיר זו משתרעת תמונה מהעיר איוועל שטח קרקע שכולל 1,105 קילומטרים רבועים ומפקחת על שמונה עיירות וחמשה מחוזות משנה. ההיסטוריה העשירה של האזור ותהילתו, באים לביטוי בתרבותה של העיר ובנוף הטבעי, כאשר לפי הממשל המקומי, יש באזור יותר מאלף עצי קמפור בני יותר מ-100 שנה.

חברת SW-Trade מתמחה ומספקת את כל פתרונות הייצור והיבוא מסין. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שלב בתהליך ובכל שאלה – צרו קשר!

בשנים האחרונות נמצאת העיר איוו Yiwu בתהליך פיתוח מואץ, והפכה בעצם לכרך מודרני גדול שמחובר ומקושר היטב לערים אחרות בסין. בין אם אתם עומדים לנסוע במסגרת טיול מאורגן לסין או כאנשי עסקים פרטיים, חשוב שתדעו כי איוו סיטי ידועה בעולם גם בגלל שוק הסחורות הגדול שבה.

השוק באיוו הוא עד כדי כך גדול עד שהבנק העולמי אישר אותו כשוק הגדול ביותר בעולם בתחום הסחר הסיטונאי בסחורות קטנות. השוק שנוסד בשנת 1982, הפך עם השנים למפורסם מאד, נחשב לגדול ביותר בסין, ומשמש כמרכז בינלאומי להפצת סחורות בסין.

בשוק ניתן למצוא קרוב ל-320,000 סוגים של מוצרים ויש בו יותר מ-70,000 חנויות. בכל יום מבקרים בשוק יותר ממיליון אנשים. איכות המוצרים והמגוון הרב יכולים משרתים את המבקר ומאפשרים להשיג כמעט כל מוצר נדרש.

שוק איוו מחולק למספר רב של שווקי משנה בכל התחומים: שוק אומנות, שוק מלאכת יד, שוק תכשיטים, שוק תיקים, שוק קוסמטיקה ואביזרים, שוק מכשירי חשמל לבית, שוק פרחים מלאכותיים, שוק מטריות, שוק שעוני יד ושעוני קיר, שוק מסגרות לתמונות, שוק כלי מטבח, שוק צעיפים, שוק צעצועים מודרניים, שוק מוצרי כתיבה, שוק נעליים ועוד ועוד….

לאנשי עסקים שרוצים לעסוק ביבוא מוצרים מסין, מומלץ קודם כל לבקר בשווקי איוו. כאן מצויות חברות סיטונאיות רבות ויותר מ-10,000 אולמות תצוגה. רוב המוצרים מגיעים ישירות מהספקים, כך שמחירי המוצרים הם סבירים ביותר ומאפשרים רווח הגון.

חברות מקצועיות באיוו מעמידות לרשות אנשי העסקים סוכן, שנקרא סוכן איוו, שבעזרתו יוכלו אנשי העסקים הזרים לסחור עם סין ביתר קלות. הסוכנים מסייעים בכל תהליך המסחר. הם מזמינים בית מלון, דואגים לאיסוף משדה התעופה, לטיפול בהכנת המסמכים, לשירותי רכב מקומיים, לשירותי תרגום כדי להתגבר על בעיית התקשורת, שרותי אכסון, הנפקת רישיון ייצוא ושילוח.

הסוכן מספק גם את כל האינפורמציה שקשורה למוצר, למחיר ולמקומות בהם אפשר למצוא אותו. הסוכן ינסה להציע לאיש העסקים הזר, את המוצר במחיר הטוב ביותר האפשרי.

באופן כללי הסוכן מסייע לאיש העסקים בכל סוגי הבעיות שעלולות להתעורר, כדי שיהיה שבע רצון מהשירות. עבור כל סוגי השירותים האלה משולמת עמלה הנקבעת בהתאם להשקעה ולטיפול הנדרש מהסוכן.

בכל שנה עולה מספר הסוכנים ובעלי העסקים הזרים שמשקיעים בשוק איוו, לכן גם הממשל הסיני מעודד תוכניות למוצרים חדשים, והיצרנים משקיעים רבות על מנת לספק מוצרים באיכות טובה.

מידי שנה בין ה-21 ל-25 באוקטובר, מתקיים באיוו יריד במטרה להגביר את היצוא מסין. מומלץ לאנשי עסקים להגיע לסין בתאריכים אלה, אם הם מעוניינים לקנות מוצרים במחירים סיטונאים.

חברת SW-Trade מתמחה ומספקת את כל פתרונות הייצור והיבוא מסין. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שלב בתהליך ובכל שאלה – צרו קשר!

מפעל בעיר איוו בסין

עובדים במפעל באיוו

YIWU-china

העיר איוו בסין