מהם היתרונות לייצור בסין באמצעות ספק ישראלי

סין הפכה למדינה המובילה בעולם לייצור מגוון רחב של מוצרים וסחורות מכל הסוגים

החל ממוצרי טקסטיל ובגדים, דרך מוצרים לבית ולגינה ועד מוצרי אלקטרוניקה. למעשה, ניתן לייצר כל פריט ומוצר בסין בעלויות משתלמות, ולמרות שיש הטוענים כי איכות הייצור בסין ירודה, אם בוחרים יצרנים מקצועיים ומנהלים את ההזמנה נכון, כדאיות הייצור מובטחת.

עלויות הייצור הנמוכות בסין מושכות את בעלי העסקים בישראל לייצר במדינה את המוצרים שהם מוכרים בישראל ובמדינות אחרות מעבר לים. יחד עם זאת, כדי להבטיח את איכות המוצרים ועל מנת לקבל שירות מיטבי, כדאי להיעזר בשירות המקצועי של חברה המתמחה באיתור ספקים ויצרנים מקומיים, בפיקוח על איכות הסחורה בזמן תהליכי הייצור והאריזה, ובניהול היבוא והשילוח במקצועיות ובעלויות משתלמות ואטרקטיביות.

מדוע כדאי לכם לייצר בסין באמצעות ספק ישראלי מנוסה?

אופן ההתקשרות עם ספקים סיניים מחייב הכרות עם התרבות המקומית, הבירוקרטיה במדינה וחוקי המסחר והתעשייה. יש מספר אפשרויות להתקשרות עסקית בין הספק הסיני המקומי לבין הלקוח הישראלי:

  • ייצור בשיטת OEM על פי תכנון ומפרט טכני של הלקוח הישראלי, כלומר הספק עוסק רק בייצור הפריטים ואלו נמכרים תחת המותג של הלקוח.
  • שיטת ODM מתאימה ללקוחות ישראלים המחזיקים מותג מוכר, בצורה זו הספק הסיני מייצר את מוצריו והלקוח מוכר את המוצרים תחת המותג שלו.
  • רכישת מוצרים מהמלאי של היצרן הסיני, המוצרים מתוכננים ומיוצרים על ידי הספק הסיני לפי הזמנה בדרך כלל, והלקוח משווק את הפריטים בדרכו.
  • התקשרות בשיטת שירותי מיקור חוץ, בגישה זו הלקוח מזמין מהספק הסיני שירות שיכול לכלול תכנון, פיתוח וייצור מוצרים מוגמרים או רק חלק מהמוצר.

בנוסף, חשוב לדעת כי הלקוח הישראלי יכול במקרים מסוימים לרכוש את חומרי הגלם ולספק אותם ליצרן הסיני במטרה להוזיל את עלויות הייצור ולהבטיח איכות גבוהה יותר.

באמצעות הספק הישראלי המתמחה באיתור ספקים בסין ובניהול תהליכי ההזמנה והייצור במקום, הלקוח הישראלי חוסך הרבה כאבי ראש ולא מעט כסף. סין היא מדינה עצומה בגודלה, יש בה אזורי תעשייה רבים הנמצאים במרחק גדול זה מזה, ויש ספקים איכותיים ואמינים ויצרנים מהם כדאי להתרחק.

לספק הישראלי המתמחה בתהליכי ייצור בסין יש הכרות מעמיקה עם היצרנים המקומיים, ברשותו רשת קשרים רחבה עם יצרנים מובילים, חברות הובלה ושילוח בינלאומי, עמילי מכס מקומיים ואנשי מפתח ברשויות הרלוונטיות. הספק הישראלי זוכה ליחסי אמון שנבנו עם הזמן עם ספקים בסין – זו נקודה חשובה ויתרון בולט עבור הלקוח הישראלי הזוכה לשירות הטוב ביותר.

חשוב לזכור כי ייצור בסין קוסם לאנשי עסקים רבים בישראל, אך לא מעט מהם נכוו והפסידו כסף כיוון שהם לא נעזרו בספק ישראלי בעל קשרים בסין וצוות מקומי המנהל את הזמנות הלקוח במקצועיות ועל פי סטנדרטים בינלאומיים מחייבים. בנוסף, בכל בעיה הספק הישראלי מחויב לסייע ללקוח שלו, והצוות המקומי שלו בסין מנהל במומחיות את ההזמנה ומפקח על כל שלבי הייצור, האריזה, ההובלה והשילוח.