קניית מוצרים מסין

מהם המוצרים המבוקשים ביותר

על עוצמת היצוא הסיני

בשנת 2014 היוו המוצרים הסינים שרשומים בהמשך המאמר, 66.9% מסך כול היצוא הסיני לכלל העולם. היצוא מהרפובליקה הסינית העממית הסתכם ב-2.343 טריליון דולרים, עלייה מדהימה ובלתי נתפסת כמעט של 48.5% מאז שנת 2010.

נתונים סטטיסטיים של קרן המטבע הבינלאומית מלמדים כי התוצר המקומי הגולמי הסתכם בשנה שעברה ב-17.632 טריליון דולרים.

עשרת המוצרים המבוקשים ביותר ליבוא מסין

זה לא סוד שאנחנו רגילים בשנים האחרונות לערוך קניות בגדים באינטרנט מסין, לחפש ייבוא נעליים מסין ואפילו לרהט את הבית ברהיטים מסין. אבל, מהם בדיוק המוצרים הכי פופולרים שמיובאים מסין? ובכן, כדי לענות על שאלה זו הנה הנתונים הסטטיסטיים שחושפים את סוגי המוצרים שהיו הכי מבוקשים מסין במהלך השנה האחרונה. לצד כל קטגוריית מוצרים מוצגים סך כל אחוזי היצוא של סין.

  • ציוד אלקטרוני: 24.4% מסך הייצוא של סין.
  • מכונות, מנועים, משאבות: 17.1%.
  • ריהוט, תאורה, שלטים: 4%.
  • מוצרי סריגה ובגדים סרוגים: 3.9%
  • ביגוד (סרוג או לא סרוג): 3.5%
  • ציוד רפואי וטכני: 3.2%
  • מוצרי פלסטיקה: 2.9%
  • כלי רכב: 2.7%
  • אבני חן, מתכות יקרות ומטבעות: 2.7%
  • מוצרי ברזל או פלדה: 2.6%

חלק מהתעשיות התומכות ביצוא מוצרים אלה, כמו ייצור ציוד אלקטרוני ובגדים – הם עתירי כוח עבודה. המשמעות היא שהנתונים האלה יכולים להסביר גם את הירידה בשיעורי האבטלה בסין ל-4.1% ב-2014, בהשוואה לממוצע העולמי שמוערך ב-9%.

על קניות בגדים מסין באינטרנט

קניית בגדים מסין באינטרנט יכולה להפגיש אתכם עם סגנונות מדהימים במחירי מציאה. אלא שלפני שאתם רוכשים בגד באינטרנט ושולפים את כרטיס האשראי, כדאי לכם לוודא שאתם אכן נוקטים בכול האמצעים כדי שלא תתאכזבו כשהבגד יגיע לביתכם.

קניית בגדים באינטרנט לא מאפשרת לכם להיכנס למדידות בחדר הלבשה, ואתם בודאי לא רוצים להתחיל להתמודד עם החזרים או החלפות, אבל עם קצת תכנון וקנייה חכמה – אתם יכולים לוודא שהאכזבה מהקנייה שלכם תהיה נדירה.

אחד הדברים החשובים הוא לרכוש בגד במידה המתאימה. לכן, קודם כל אתם חייבים לדעת מהם המידות המדויקות של הגוף שלכם, ולעדכן אותן כל הזמן. אם אתם יכולים, עדיף לבקש מאיש מקצוע (תופרת בשכונה?) שייקח עבורכם את המידות. אם אתם מודדים בעצמכם, אולי תוכלו להיעזר בחבר או בחברה. בכל מקרה אל תשאבו את הבטן פנימה, ואל תשתדלו לעמוד זקוף יותר מבדרך כלל כדי לנסות להגיע למידות אידיאליות, כי זה יוביל בסופו של דבר לבגדים לא נוחים.

על ייבוא נעליים מסין

כשמדובר על ייבוא נעליים מסין, חשוב לדעת שכמעט ולא קיים סוג של נעל שלא תוכלו למצוא. ייבואני הנעליים מסין מאפשרים לכם לרכוש נעלי יום יום לגברים ולנשים, נעלי ריצה ונעלי ספורט מסוגים שונים לגברים ולנשים, נעלי עבודה ומגפי עבודה לגברים, נעליים ומגפיים לילדים, נעלי בית לגברים, נשים וילדים, נעליים אופנתיות לנשים, כפכפים צבעוניים לנשים, נעלי עקב מהודרות לנשים, נעליים אלגנטיות לערב ועוד ועוד…

כתבות נוספות בנושא ייבוא מוצרים מסין: