אריזות ממותגות לעסקים

עסקים רבים הבינו כי עליהם למתג את האריזות של המוצרים שהם מספקים ללקוחות, במיוחד כיום כאשר יש תחרות עצומה בין חברות וארגונים, ולאור הפופולריות של המשלוחים לנקודות החלוקה ולבתי הלקוחות. לאריזות ממותגות יש שימושים שונים ויתרונות רבים לכל העסקים, כולל עסקים קטנים ובינוניים.

האריזות הממותגות יוצרות בידול מהמתחרים, הן תורמות למיתוג העסק באופן משמעותי, מבטיחות שמירה טובה על המוצרים, ולמעשה הן מהוות מעין כלי שיווקי יעיל מאחר והן זוכות לחשיפה רחבה וכך העסק יכול לשפר את המכירות והרווחים.

מהן אריזות ממותגות ואיך הן תורמות לבית העסק?

אריזות ממותגות הן כלי שיווקי יעיל והדרך הנכונה והאפקטיבית ביותר לשלוח מסר שיווקי ישירות לבית הלקוח. האריזות המקוריות משפרות את מיתוג העסק, הן יוצרות בידול מהמתחרים והן הופכות את חוויית הקנייה אצל הלקוחות לייחודית, מהנה ומושלמת. ניתן למתג אריזות מסוגים שונים, יש אריזות ממותגות מנייר, מקרטון ומחומרי גלם נוספים.

כאשר לקוח רוכש מוצר בעסק או מקבל משלוח לביתו – הוא מתרשם לטובה מהעסק בגלל האריזה הממותגת והייחודית, כך חוויית הקניות שלו משתפרת והוא יישאר לקוח נאמן של העסק וירכוש ממנו מוצרים נוספים.

עסקים המשקיעים באריזות ממותגות מבטיחים חוויית קנייה מושלמת ללקוחות. כיום, לקוחות רבים רוכשים שלל מוצרים באתרי המכירות באינטרנט, החל ממוצרי מזון ועד בגדים, מוצרי חשמל, גאדג'טים, מוצרי ספורט ופנאי ועוד. הלקוח ממתין בקוצר רוח למשלוח, וכאשר הוא מקבל את המשלוח באריזה ממותגת הוא אינו יכול להישאר אדיש והוא נלהב יותר, שמח לשתף את חוויית הקנייה הייחודית שהוא זכה לה, והוא מרגיש מחויב יותר כלפי המותג וכך העסק זוכה ללקוחות נאמנים ועקביים, לחשיפה רחבה וליתרונות רבים נוספים.

חומרי גלם נפוצים המשמשים כאריזות ממותגות

את האריזות הממותגות ניתן לייצר ממגוון חומרים, ובעיקר מנייר (שקיות נייר ממותגות), קרטון, פלסטיק, ניילון ועוד. עסקים רבים בוחרים באריזות הממותגות המיוצרות מנייר ומקרטון מאחר ואלו חומרים ניתנים למחזור, וניתן לבחור אריזות המיוצרות מחומרים ממוחזרים, כך העסק זוכה לתדמית של עסק ירוק השומר על הסביבה.

כאשר בוחרים אריזות חדשות וממותגות לעסק יש להתייחס לעמידות האריזה, מחיר כולל מיתוג, פונקציונליות של האריזה, חומרים, שמירה על המוצר במהלך המסע שלו מבית העסק או המפעל עד בית הלקוח, ויש לבדוק האם האריזה ידידותית לסביבה או לא. יש חומרים מזהמים כמו פלסטיק, לעומת חומרים מתכלים הניתנים למחזור כמו קרטון ונייר.

ייבוא אריזות ממותגות מחו"ל

העלות של האריזות הממותגות בישראל יחסית גבוהה, ולרוב יש להזמין כמויות גדולות כדי לקבל מחיר משתלם יותר. כדי להוזיל עלויות כדאי לשקול את האפשרות של ייבוא האריזות הממותגות ישירות ממפעלי ייצור בסין, יש ספקים אמינים בסין מהם ניתן לרכוש אריזות איכותיות מחומרים שונים, כולל אריזות ידידותיות לסביבה בהתאם לתקנים המחייבים.

יבוא אריזות ממותגות מסין מבטיח לבתי העסק יתרונות רבים, בעיקר חיסכון משמעותי בעלויות הייצור, ובנוסף יש מבחר גדול יותר וניתן להזמין כמויות גדולות או קטנות, בהתאם לצורכי העסק. אמנם, יש מפעלים מתקדמים בישראל המציעים אריזות איכותיות עם שפע אפשרויות עיצוב, אך הייצור בארץ יקר יותר לעומת עלויות הייצור במזרח הרחוק, ובעיקר בסין. ניתן לנהל את יבוא האריזות הממותגות בעזרת חברה המתמחה באיתור ספקים ובניהול ההזמנה והייצור. החברה דואגת לכל השלבים הנדרשים, יש לה צוות מקומי בסין המבקר במפעל כדי לפקח על איכות הייצור והמיתוג, והחברה דואגת למשלוח ימי או אווירי, לשינוע מפעלי הייצור לנמל, לשחרור ממכס ולהובלה יבשתית לבית העסק.