כל מה שרצית לדעת על מסכות בד ממותגות

תקופת הקורונה ממשיכה ללוות אותנו וכנראה שעלינו ללמוד כיצד לחיות לצד הנגיף, תוך עטיית מסכות על האף והפה. לטענת משרד הבריאות, גם אחרי שהמדינה תגיע ליעד החיסונים, האזרחים יאלצו לעטות מסכה כדי להגן על בריאותם וכדי למנוע הידבקות של אחרים בסביבה הקרובה.

אם בתחילת משבר הקורונה רובנו רכשנו מסכות כירורגיות וחד פעמיות, בחודשים האחרונים החל טרנד של מסכות ממותגות מבד, בדרך כלל בד חד או דו שכבתי, אלו מסכות רב פעמיות בעיצוב מקורי, ולא מעט עסקים החלו לחלק את הפריט ללקוחות כאמצעי לקידום מכירות, לשיווק יעיל ולמיתוג העסק.

טרנד המסכות הממותגות מאפשר לעסקים למנף את משבר הקורונה ולחזק את המיתוג העסקי. לאור הנחיות משרד הבריאות עלינו לעטות מסכות כל עוד ההוראות אינן משתנות, והצפי הוא שהמסכות יהיו בשימוש נרחב בתקופה הקרובה, גם אחרי מבצע החיסונים המתקיים בימים אלה.

מאחר ועסקים רבים סגורים או פועלים רק במתכונת של משלוחים ללקוחות, אמצעי קידום מכירות אחרים פחות רלוונטיים כיום, בעוד המסכות הממותגות יכולות לשפר באופן משמעותי את חשיפת העסק ללקוחות חדשים, לשפר את המיתוג ולהגדיל מכירות.

מסכות ממותגות מבד איכותי

עסק המעוניין לרכוש מסכות ממותגות מבד חייב לוודא כי המסכות איכותיות ועומדות בכל התקנים והדרישות. את מסכות הבד הממותגות והתקניות מייצרים מבד כותנה איכותי וחזק שכמעט ואינו נמתח, הבד חייב להיות בצפיפות גבוהה ואין לייצר את המסכות מבדי מגבת או משאריות של טקסטיל לייצור בגדים.

מסכות הבד חייבות להיות דו שכבתיות או תלת שכבתיות כדי לספק הגנה יעילה ואפקטיבית נגד נגיף הקורונה, והמסכות חייבות לכסות היטב את הפה והאף. הגודל הסטנדרטי של המסכות הוא 18X14 ס"מ, אך כדאי להזמין מסכות ממותגות בכמה גדלים, ובהתאם לצורך כדאי להזמין גם מסכות קטנות המותאמות לפני הילדים.

המסכות הממותגות מגיעות עם שרוכים או בד לצורך קשירתן מאחורי הראש או כדי להדק אותן מאחורי האוזניים.

כמה מסכות כדאי לייבא מבחינת עלות מול תועלת?

בעלי עסקים המעוניינים לרכוש מסכות ממותגות מבד כותנה חייבים לגבש מסגרת תקציב ולחשב מראש כמה מסכות הם צריכים ובאיזה גדלים. אם זקוקים לכמות קטנה של מסכות ממותגות כדאי לבדוק מהן העלויות של הפריט בארץ במקום להתעסק עם יבוא העשוי להיות יקר ומורכב יותר.
כדאי להזמין כמו גדולה של מסכות ממותגות, בהתאם לצרכי העסק והתקציב, זו השקעה כספית ובמצב של היום יש לתכנן היטב כל הוצאה לצורך שיווק ומיתוג העסק ולבדוק האם ההשקעה כדאית ומשתלמת לחברה.

יבוא מסכות מסין

עסק המעוניין להשקיע במיתוג מנצח באמצעות מסכות לאף ולפה, יכול לייבא מסכות ממותגות מסין, ישירות מהמפעלים או מהמשווקים האמינים. כדאי לדעת כי יש אפשרות לייבא רק את המסכות ולבצע את המיתוג בישראל, ויש אפשרות לייבא את המסכות לאחר מיתוג במפעל הייצור בסין.

יבוא מסין כדאי לבצע בעזרת חברה המתמחה בנושא זה, החברה יכולה לסייע לבעל העסק לבחור ספק אמין בסין והיא תנהל את כל שלבי ההזמנה והשילוח. צוות החברה המתמחה ביבוא מסחרי מסין בודק את המסכות לפני שליחתן לישראל כדי לוודא שאיכותן טובה וכי המיתוג תואם להזמנה ולציפיות הלקוח העסקי.