מתנות ממותגות לחגים

לאחרונה חגגנו את ליל הסדר וחופשת חג הפסח, ורגע לפני שחופשת הקיץ מתחילה כדאי לנצל את הזמן ולהיערך מראש לרכישת מתנות מקוריות וממותגות לעובדים וללקוחות לחגי תשרי. יש לציין כי חגי תשרי יתחילו השנה מוקדם, וראש השנה יחל ב-6 בספטמבר, כלומר ממש בקרוב. כדי להיערך בזמן לקראת חלוקת המתנות בחגי תשרי כדאי לרכוש כבר עכשיו את המתנות ולא להמתין לרגע האחרון, במיוחד אם מעוניינים לרכוש מתנות ממותגות עם הדפסה או חריטה של שם העסק, לוגו ועוד.

מתנות ממותגות חשובות לכל עסק וארגון, הלקוחות שמחים לקבל מתנה ממותגת ואיכותית, הם מכירים תודה לעסק המפתיע אותם עם מתנה לחג, והמתנה גורמת להם להיות מחויבים לבית העסק ולרכוש ממנו מוצרים או שירותים שונים. בנוסף, אם בוחרים מתנות ממותגות שימושיות הלקוחות הופכים לסוכני מכירות חינמיים עבור העסק מאחר והם משתמשים במתנה במקומות שונים ושם העסק והלוגו שלכם זוכה לחשיפה רחבה, ולקוחות חדשים יתחילו לפנות אליכם.

מתנות ממותגות ללקוחות – יתרונות ורעיונות

רוב העסקים משקיעים במתנות ממותגות ללקוחות, המתנות הממותגות הן אמצעי מצוין ויעיל לקידום מכירות בעסק, לשימור לקוחות קיימים, למניעת נטישת לקוחות ולחיזוק הקשר איתם. לקראת חגי תשרי כדאי להיערך בזמן עם המתנות הממותגות, לכן כדאי לנצל את הזמן ולרכוש באופן מרוכז את המתנות לחג. היערכות בזמן מבטיחה אספקת תקינה של המתנות, ללא עיכובים מיותרים, ואתם יכולים להשקיע יותר זמן בחיפוש ספקים ובבחירת מתנות מקוריות המבטיחות לכם מיתוג מנצח ובידול מהמתחרים.

כדאי לדעת כי ניתן לייבא מתנות ממותגות מסין וממדינות אחרות כדי לחסוך פערי תיווך של היבואנים. ניתן להזמין גם כמות קטנה יחסית של מתנות ומוצרי קידום מכירות ממותגים. כאשר נערכים מראש לרכישה מרוכזת של המתנות הממותגות ללקוחות ניתן לחסוך לא מעט כסף מאחר ולא ממתינים לרגע האחרון ולא צריך להתפשר על איכות המוצרים, אפשר לקבל החלטות שקולות ומשתלמות יותר וגם הלקוחות ייהנו מהמתנה המושקעת.

מתנות ממותגות לעובדים

בראש השנה מקובל להעניק מתנות לחג גם לעובדי העסק, וחשוב לזכור כי העובדים מצפים לקבל מתנות בחג. כדי להוזיל עלויות מומלץ להיערך בזמן לרכישה גדולה של מתנות ממותגות לעובדי הארגון, ניתן להוסיף למתנה המכובדת הקדשה אישית, גיפט כארד או פריט אחר.

יש לציין כי מתנות לחג לעובדים נועדו לחזק את הקשר בין ההנהלה לעובדים, לגבש את צוות העובדים, ליצור תחושת גאווה בקרב העובדים והמנהלים ולגרום לעובדים להתגאות במעסיק הדואג להם. עובדים המקבלים מתנות לחג מחויבים יותר למעסיק ולמטרות הארגון, הם יהיו מסורים יותר לעבודה וגם התפוקה שלהם בעבודה תשתפר.

רעיונות למתנות ממותגות לחגי תשרי

יש מגוון עצום של רעיונות למתנות לחג, הן לעובדים והן ללקוחות העסק. כדי להיערך בזמן לחלוקת המתנות בחג כדאי לשקול יבוא מסין בעזרת חברה המתמחה בנושא. החברה תסייע לכם לבחור מתנות ממותגות מספקים אמינים בלבד, והצוות ינהל את ההזמנה וידאג למשלוח בזמן כדי להבטיח שהמתנות יגיעו אליכם לפני ראש השנה.

ניתן להזמין מספקים איכותיים בסין מגוון מתנות ממותגות, למשל מוצרי טקסטיל ממותגים עם לוגו ושם החברה, כמו מגבות חוף ממותגות, חלוקי רחצה, תיקים בשלל עיצובים וגדלים לבחירה, חולצות עם כיתוב מקורי, סט של מגבות ידיים ועוד. כמו כן, אפשר לייבא מסין מוצרים שימושיים לבית ולמטבח, פריטי נוי ממותגים לעיצוב הבית או החצר, מוצרי ספורט, מוצרי קמפינג ממותגים, גאדג'טים מדליקים ועוד.

לסיכום, אל תמתינו לרגע האחרון, התחילו כבר עכשיו לחפש מתנות ממותגות בסין ובעזרת חברה מקצועית ליבוא הסחורה תיהנו מפתרון יעיל ומשתלם כלכלית וממתנות מקוריות שכולם שמחים לקבל.