ייצור תיקים ממותגים לחברות

עסקים וארגונים משקיעים משאבים רבים במיתוג נכון ובבידול מהמתחרים שלהם, ולמרות שאנחנו חיים בעידן האינטרנט המהיר, הרשתות החברתיות והפרסום בדיגיטל, יש מקום של כבוד למוצרי פרסום וקידום מכירות ממותגים. מוצרי פרסום ממותגים יוצרים קשר הדוק בין העסק לבין הלקוחות, הם תורמים להצלחת העסק ובנוסף ניתן לראותם כשגרירים וכסוכני מכירות הטובים ביותר של הארגון. לכן כדאי להעניק את המתנות הממותגות גם לעובדי החברה, למשל בימי הולדת, באירועי חברה כמו ימי כיף וגיבוש, במסיבת סיום לקראת השנה האזרחית, בערבי חג וכדומה.

תיק ממותג – מתנה נפלאה ללקוחות ולעובדים

תיקים ממותגים הם פתרון מצוין וכדאי למיתוג עסקי, וכדאי לוועדי עובדים בחברות ובארגונים השונים להבין את יתרונות התיק הממותג כמוצר קידום מכירות וככלי לפרסום ולשיווק אפקטיבי של העסק ומוצריו. את התיקים הממותגים ניתן לחלק ללקוחות קיימים ופוטנציאליים בעסק הפיזי, באירועי מכירות חשובים, באירועי השקת מוצר, בתערוכות, בכנסים ובימי עיון, וכמובן שהם מתאימים גם כמתנה נפלאה לעובדים המסורים והנאמנים.

אמנם, יש מגוון רחב של מוצרים שניתן למתג ולחלק לעובדי החברה וללקוחות העסק, אך ללא ספק התיק הממותג הפך למוצר מועדף אצל ועדי עובדים, ולא רק. התיק הוא פריט שימושי ומבוקש, זהו פריט אופנתי ופרקטי, לכן לקוחות ועובדים לוקחים את התיקים שהם קיבלו לכל מקום, וכך העסק מקבל חשיפה עצומה והלוגו שלו מתנוסס במקומות רבים.

חשוב לזכור כי כולם משתמשים בתיקים מידי יום, הן לעבודה והן לסידורים, ללימודים, לחופשות, לנסיעות ולטיולים. לכן כדאי להשקיע בתיקים איכותיים ופרקטיים ולא להתפשר על מוצרים פשוטים, התיק חייב להיות עמיד ולהחזיק מעמד שנים ארוכות, וחשוב לזכור כי הלוגו של העסק מתנוסס עליו, והתיק משמש בין היתר כמעין "פרצוף" ושגריר של העסק.

מהם היתרונות של תיקים ממותגים לחברות ולארגונים?

חלוקת תיקים ממותגים ללקוחות ולעובדי העסק מבטיחה לארגון יתרונות רבים ומשמעותיים כגון:

  • מתנה פרקטית ושימושית
  • מוצר עמיד ואיכותי
  • מגוון עיצובים וגדלים
  • שפע אפשרויות מיתוג
  • חשיפה רחבה
  • ביקוש רב מצד הלקוחות והעובדים למתנה הפרקטית

ועדי עובדים יכולים להזמין תיקים ממותגים המיוצרים בארץ, יחד עם זאת חשוב לדעת כי רוב התיקים מיובאים מסין ומארצות נוספות במזרח הרחוק ולמעשה בארץ רק מדפיסים עליהם או ממתגים אותם בדרך אחרת. כדי לחסוך את פערי התיווך של היבואנים מומלץ לחברות ובמיוחד לוועדי עובדים בארגונים הגדולים והמובילים לפנות לחברה המתמחה ביבוא מסחרי מסין ולייבא דרכה את התיקים באופן מרוכז.

כאשר מייבאים באופן מרוכז תיקים ממותגים לצורכי מיתוג, פרסום, חלוקת מתנות לעובדים ולקידום מכירות – אפשר להוזיל משמעותית את העלויות, להשקיע בתיקים איכותיים ושימושיים יותר, למשל תיק ממותג עם כיס חיצוני המיועד לטלפון נייד, תיק ממותג עם תא קשיח לאחסון לפטופ, תיק נסיעות פרקטי עם תאי אחסון נוחים וכיסים לציוד אישי כמו מפתחות, טלפון ועוד. כמו כן, בעזרת החברה הדואגת לענייני היבוא והשילוח, ניתן לאתר מפעלי ייצור בסין ולנהל מו"מ כדי להוריד מחירים. נציגי החברה נמצאים גם בסין ומפקחים על היצור במפעל, הם מפקחים על האריזה ודואגים לשילוח מהיר.

היערכות בזמן

ועדי עובדים ובעלי עסקים המעוניינים לחסוך את פערי התיווך ולמזער את עלויות התיקים הממותגים חייבים להיערך בזמן מאחר ומעבר לזמן הייצור והמיתוג של התיקים בסין יש לשנע אותם במכולה, ובמצב של היום יש לא מעט עיכובים בסחורה המגיעה מחו"ל עקב עומס בנמלי הים.

לכן, מומלץ לפנות לחברה הדואגת לאיתור יצרנים ולהובלה ארצה כמה חודשים לפני הזמן בו מעוניינים לחלק את התיקים ללקוחות ולעובדים.