ערכה להכנת סוכה קטנה לילדים – סוכפלא

אנו מציעים למגוון לקוחותינו מוצר ייחודי לכבוד חג הסוכות – ערכה להכנת סוכה המותאמת לילדים – סוכפלא! בעזרת סוכת הילדים הופכים את החג לחוויה לכל המשפחה, גם לילדים אשר מעוניינים וחפצים לקחת חלק בחגיגות אחד מהחגים האהובים על כולנו, ולקחת חלק בהנאה גדולה הנלווית לחגיגת חג הסוכות בסוכה קטנה המותאמת במיוחד אליהם.

לכבוד חג הסוכות אנו משווקים ייצור קיט הרכבה לסוכה מיניאטורית המותאמת בלעדית לילדים. מדובר במוצר מורכב מאוד שיוצר במיוחד לקראת חג הסוכות. הקיט מכיל 48 פריטים שונים שיוצרו בלעדית אצל 32 יצרנים שונים, והכל תוך בקרת איכות קפדנית שנועדה להבטיח שכלל החלקים, אף על פי שיוצרו אצל יצרנים שונים, יתאימו במדויק לקיט מושלם, ובלוח הזמנים הנדרש כדי שכל המשפחה והילדים יוכלו ליהנות מחג סוכות נהדר.

סוכה מודולרית – מתנה מקורית ושימושית לחג סוכות

כידוע, חג הסוכות הינו החג הארוך, המגוון ורווי השמחה ביותר מבין כל חגי התורה. בספר שמות החג מופיע כאחד משלושה רגלים, והאחרון שבהם – בצאת השנה. מעגל השנה של התורה מתחיל בחג הפסח, עם בוא האביב והחג האחרון הוא חג הסוכות, המסיים את עונת הקציר והבציר. זהו זמן שמחה והודיה על יבולי השנה שחלפה, ותפילה לקראת ימי החורף, לגשמים והצלחת היבולים. לפיכך הוא נקרא "חג האסיף".

בספר דברים מוסבר כיצד יש לחגוג חג של שמחה: צריך לצרף את כל בני המשפחה, את כל הנצרכים והנזקקים, ולשתף אותם בפירות וביבולים. שם, במקום אשר יבחר ה', חוגגים כל עם ישראל את סיומה של השנה שעברה בשמחה ובטוב לבב. משתדלים לזכור רק את השמחות, ולדבוק רק בהם: "והיית אך שמח". בכל הזיכרונות העגומים ובחוויות הפחות נעימות כבר דשנו ב"ימים הנוראים", בסליחות ובתקיעות, בווידויים ובתפילות, ועתה הגיעה העת להתרכז בהיבטים השמחים של חיינו, "ושמחת בחגיך".

הסוכה היא סמל כפול: גם מזכירה את הסוכות שבהן ישבו בני ישראל בצאתם ממצרים, גם מזכירה את המימד הארעי והתלוי בהשגחה בכל קיומנו בארץ, וגם עשויה משאריות הצמחייה שנותרו בשדה ובמטע מתום האסיף.

סוכפלא מהודרת – מיניאטורה של סוכה

מארז סוכפלא הוא מתנה מקורית, נפלאה ומרגשת לחג סוכות, המארז כולל רכיבים מיניאטוריים שונים להרכבת סוכה מיניאטורה עם דפנות מעץ איכותי ועמיד, ענפי סכך, שולחן, כסאות פלסטיק קטנים, בד לבן, ספה, מדבקת דשא ועוד. כמו כן, המארז המהודר כולל תאורת לד חסכונית קישוטים מנייר לסוכה, נברשת מהודרת, בקבוק יין עם צלוחית מהודרת, חלה ועוד. המארז מגיע עם דף הוראות והילדים הנרגשים שמחים לבנות את הסוכה המיניאטורית, לעצב ולקשט אותה, והתוצאה התקבלת מרשימה מאוד.

הזמנות של הקיט

חברת S.W היא חברה ישראלית עם שלוחה בסין המבוססת ומתנהלת עם כל האישורים הממשלתיים והרישיונות הנחוצים לפעילות הייצור והייבוא. אנו מקדישים עצמנו כדי לתת ללקוחותינו את המוצרים והשירות הטובים ביותר ואת האיכות הגבוהה ביותר של מוצרינו. צוות כוח האדם שלנו בסין דואג לזהות מראש את השינויים, ההתחדשויות והעדכונים בשוק ובמוצרים בצורה שוטפת.

החברה מספקת בקרת איכות כבר ברמת הייצור למפעלים עוד לפני שהסחורה מגיעה למחסנינו. אנו בודקים את איכות המוצר, הכמויות שלו, תיוגו, הסיווג, האריזה והדפוס וכל זאת לפי תקנים מחמירים ביותר והגדרות ספציפיות של הלקוח, דבר המבטיח סוכה בטיחותית, יציבה ומהנה לכל בני המשפחה. ה"סוכפלא" היא מוצר ייחודי המבטיח הנאה גדולה לכל בני המשפחה. חברתנו מציעה שירותי יבוא מסין עם ליווי מלא הכולל איתור ספקים, בקרה, שינוע, הובלה, מכס ועוד. צרו קשר למידע נוסף ולהזמנות.