כדי להוזיל את עלויות עיצוב וריהוט הבית ישראלים רבים החלו לייבא מסין תכולת בית מלאה. ניתן לחסוך את פערי התיווך של היבואנים באמצעות יבוא תכולת בית ישירות מסין, מומלץ לעשות זאת בעזרת אנשי מקצוע המתמחים בנושא. כבר בארץ אפשר לעיין בקטלוגים של ספקים אמינים בסין על מנת להתרשם מההיצע, לסמן פריטים שונים ולבחור מערכות ריהוט לחדרי הבית, לרבות חדרי שינה, ארונות, מטבח מעוצב, וכן מוצרי חשמל, כלים סניטריים, מקלחון, אריחי חיפוי דקורטיביים, מוצרי טקסטיל שונים, כלי אוכל והגשה וכיוצא בזה.

חברת SW-Trade מתמחה ומספקת את כל פתרונות הייצור והיבוא מסין. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שלב בתהליך ובכל שאלה – צרו קשר!

באמצעות יבוא תכולת בית מסין ניתן להוזיל עלויות רבות ולחסוך לעתים עד 50% ולמעלה מכך בעיצוב הבית. לכן, אין זה פלא כי זוגות צעירים רבים ומשפחות עם ילדים בוחרים באופציה משתלמת זו, והם נהנים מפריטים באיכות גבוהה במחירים נמוכים משמעותית בהשוואה למחירם בארץ.

ליווי מקצועי לאורך כל שלבי הייבוא מסין

בסין ניתן לרכוש את כל הפרטים לעיצוב הבית, לרבות רהיטים, יבוא טקסטיל מסין, מוצרי חשמל, כיורים, חדרי שינה, ארונות קיר, מזנונים, פינות אוכל, וילונות וכדומה. עם זאת, סין היא מדינה עצומה בגודלה וידוע כי יש מוצרים באיכות גבוהה לצד פריטים באיכות ירודה. כדי לבחור ברהיטים איכותיים ובפריטים שונים לעיצוב הבית באיכות גבוהה, מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה ביבוא תכלות בית מסין. לחברה יש נציגים ומשרדים בסין והיא מספקת מעטפת שירותים מקיפה הכוללת בין השאר גם פתרונות אחסון והובלה.

חשוב לזכור כי בעת רכישת הפריטים השונים בסין יש לדאוג גם לבקרת איכות לפני המשלוח ויש לדאוג לשילוח ימי, משימה שיש להשאיר לאנשי מקצוע מיומנים. כדי לחסוך בעלויות השילוח הימי נהוג לרכז את כל החבילות המגיעות ממפעלים וממשווקים שונים ברחבי סין ולבצע המכלה, כלומר לשלוח במרוכז את כל הפריטים שמזמינים בסין במשלוח ימי אחד.

לחברה מקצועית המציעה שירותי יבוא רהיטים מסין יש מחסנים לוגיסטיים אליהם מנקזים את כל החבילות והמוצרים ממפעלים שונים. בהתאם לדרישת הלקוח ותכנון זמנים מדויק החברה דואגת להובלה ימית, תפקידה להיות אחראית גם על ההובלות בתוך סין על מנת לוודא כי הפריטים יגיע בשלום בסופו של דבר לבית הלקוח בארץ.

פתרונות אחסון והובלה ימית מסין לישראל

הובלה ימית מחייבת ידע וניסיון עשיר בתחום, במיוחד כאשר מעוניינים לייבא את תכולת הבית ממדינה רחוקה ומורכבת כמו סין. לחברה מקצועית יש עמילי מכס מנוסים וצוות מקומי במשרדי החברה בסין שמנהל ביעילות ובמקצועיות את נושא השילוח וההובלות. חשוב להדגיש כי נושא ההובלה הנו קריטי עבור הלקוח הסופי מאחר ועליו לתכנן מראש את זמני ההגעה של הפריטים השונים, חלקם נדרשים כבר בשלבי סיום הבנייה ועיצוב הבית, לדוגמה אמבטיה, מקלחון, כיורים, ארונות, מטבח, אריחי חיפוי מאבן טבעית, שיש וקרמיקה, פרקט, ריצוף וכיוצא בזה.

כל עיכוב בזמני הגעת המשלוחים גורם לתגובת שרשרת העשויה לגרום לעיכובים בהשלמת עבודות הבנייה ולדחיית הכניסה לבית כדי לגור בו. לכן, יבוא תכולת בית בסין אינו רק בחירה של פריטים איכותיים ובקרת איכות במפעלים כדי לוודא כמויות ואיכות בהתאם להזמנה, אלא גם תזמון נכון של ההובלה הימית.

הובלה בישראל לבית הלקוח

כאשר המכולה או המכולות מגיעות לישראל נציגי החברה משחררים את הפריטים מהמכס ומעבירים את המכולות לאחסון. החברה מציעה בין השאר שירותי הובלה לבית הלקוח של המכולה, לרבות פריקת המטען. יש לתזמן זאת יחד עם שירותי הובלת דירה כולל אריזה מהדירה בה מתגורר הלקוח לבית החדש אליו עוברים. כך ניתן לקצר את המעבר לבית החדש וליהנות מכניסה ברגל ימין לנכס מעוצב ומרשים, כל זאת ועוד תוך חיסכון כלכלי ניכר בהוצאות.

חברת SW-Trade מתמחה ומספקת את כל פתרונות הייצור והיבוא מסין. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שלב בתהליך ובכל שאלה – צרו קשר!