יבוא ריהוט גן מסין

ישראל היא מדינה שטופת שמש, אנו זוכים לימים רבים בהם מזג האוויר נעים ומאפשר לנו לשבת בגינה, בחצר המטופחת או במרפסת. כדי ליהנות ממערכת ישיבה נוחה ועמידה ניתן לייבא מסין ריהוט גן באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים. באמצעות יבוא אישי של ריהוט הגן ניתן להוזיל עלויות משמעותיות מאחר וחוסכים את פערי התיווך של היבואנים בארץ. עם זאת, יבוא מסין מחייב הכרות עם השוק המקומי, יש לבחור בקפידה את הספק ולפני המשלוח לבצע בקרת איכות על מנת להבטיח את איכות הריהוט וכי ההזמנה בוצעה בהתאם לדרישה שלכם ונארזה היטב כדי למנוע פגיעות פיזיות במהלך הדרך הארוכה מהמפעל בסין ועד אליכם לגינה.

ריהוט איכותי מעץ מלא

יש מגוון מערכות ישיבה וריהוט לגינה מחומרי גלם שונים, בשלל עיצובים מרהיבים וייחודיים. ישראלים רבים מעדיפים לרכוש ריהוט גינה מעץ מלא בגלל המראה הכפרי המרשים ועמידות העץ בפני פגעי מזג האוויר. כדי לקרב את הטבע לסביבת המגורים וליהנות מאווירה חמימה ומעיצוב מרשים וייחודי כדאי לייבא מסין ריהוט גן מעץ מלא, עם זאת יש לוודא כי הספק הסיני מייצר את הרהיטים מעץ איכותי ומטפל בו במיומנות על מנת להבטיח את עמידות הריהוט בפני הלחות הגבוהה בארץ ובפני נזקים נוספים כמו תולעי עץ, נזקי מים, כתמים וכיוצא בזה.

איזה ריהוט גן מעץ מלא ניתן לרכוש ולייבא מסין?

סין היא מעצמה כלכלית גדולה ומובילה, ניתן לרכוש מספקים סינים איכותיים ואמינים שלל מערכות ריהוט לגינה העשויות מעץ מלא, לרבות ספסלי ישיבה מעץ פיני ומסוגי עצים נוספים העוברים חיטוי, ספסלים דקורטיביים בשלל עיצובים מרהיבים, קיט של שולחנות עם ספסלים כמו דגמים של קק"ל, פינות זולה בשלל עיצובים מדליקים עם או ללא כריות ומזרנים, שולחנות מרשימים מעץ מלא מחוטא, פינות ישיבה גבוהות מעץ מלא, אדניות מעץ מלא, מתקני נדנדות לגינה וספסל נדנדה לתלייה בפרגולה.

הסינים מייצרים סטים מלאים לריהוט גינה מעץ מלא, סט בסיסי לגינה כולל לרוב ספסל זוגי במידות 120X60 ס"מ, שני ספסלי ישיבה במידות 60X62 ס"מ, שולחן מעץ מלא מחוטא בגובה 35 ס"מ ובמידות שונות לבחירה, מזרני ישיבה עבים עם אפשרות לציפוי מבד איכותי ועמיד, כריות גב בגוון אחיד או ססגוני.

איך לייבא מסין ריהוט גן איכותי מעץ מלא?

כדי לחסוך את פערי התיווך של היבואנים ועל מנת לרכוש ריהוט גן איכותי מעץ מלא מומלץ לפנות ליצרן ריהוט גן מעץ. ריהוט גינה מעץ מלא אינו דבר של מה בכך, במיוחד כאשר מעוניינים לייבא מסין. חברה מקצועית מסייעת לכם לאתר ספקים אמינים ומובילים בסין, ניתן להזמין מתוך קטלוגים ויש אפשרות לטוס לסין כדי לבחור את פריטי הריהוט ועל הדרך לרכוש עוד שלל מוצרים לעיצוב הבית והגינה. החברה מבצעת בקרת איכות במפעלים בסין, דואגת לשילוח ימי ולשחרור ממכס בישראל, ולהובלה בתוך הארץ עד לביתכם.

חברת SW-Trade מתמחה ומספקת את כל פתרונות הייצור והיבוא מסין. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שלב בתהליך ובכל שאלה – צרו קשר!