מחפשים תערוכות בסין? היריד הגדול בקנטון מחכה לכם

ירידי סחר סיניים הופכים ליותר ויותר חשובים ומשמעותיים בעיקר בגלל הכלכלה הפורחת ורמת הטכנולוגיה המשתפרת. סין היא המדינה המובילה בעולם בתחום הייצור והיא בעלת הכלכלה השנייה בגודלה בעולם. לכן, לא פלא שמאות אלפי אנשי עסקים מכול רחבי העולם נוהגים להשתתף בתערוכות בסין בתקווה לקנות, למכור ולגלות הזדמנויות עסקיות.

במאמר זה נתמקד בירידים החשובים שמתקיימים בסתיו ובאביב בקנטון וכוללים מגוון ענק של מוצרים.

תערוכת קנטון (Canton) – יריד היבוא והיצוא של סין

יריד קנטון נחשב ליריד לאומי והוא יריד הסחר הגדול ביותר בסין. כיוון שהירידים שנערכים בקנטון כוללים כמעט את כל מוצרי התעשייה שרק אפשר לחשוב עליהם, החל ממוצרי אלקטרוניקה דרך בגדים ומתנות וכלה במכוניות – זהו המקום שבו תוכלו למצוא את הספק הסיני המתאים לכם.

רוב הקונים בשוק קנטון מגיעים ממדינות אחרות באסיה והקונים מאירופה, ארה"ב ורוסיה מהווים כ-10% מהקונים כשחלקם מגיעים במיוחד למטרת איתור ספקים בסין. היריד הוא אירוע בינלאומי וככזה הוא מציע גם עזרה בתרגום עבור כל אותם אנשי עסקים שמגיעים מיותר מ-200 מדינות.

כמה פרטים חשובים

 • מוצרים אופיינים: כמעט הכול.
 • תאריכים בסתיו 2016, אוקטובר – 19-15, 27-23, בנובמבר 4-3.
 • תאריכים באביב 2017, אפריל 19-15, 27-23, במאי 5-1.
 • מוצגים – כ-24,000 לכול יריד ו-60,000 דוכנים.
 • נוכחות – כ-204,000 קונים בכול יריד. בדרך כלל באביב משתתפים כמה אלפי אנשים יותר מאשר בסתיו. יותר ממחצית הנוכחים הם ממדינות אסיה.
 • מחזור העסקים – ב-2014 סך של 60 מיליארד דולרים. בשנים האחרונות ניכרת מגמת ירידה, כשיריד האביב הסתכם ב-28 מיליארדי דולרים בלבד.
 • כתובת: China Import and Export Fair Complex, 380 Yuejiang Middle Road, Guangzhou
 • מרכז שירות:
 • היבשת הסינית – 4000 888 999
 • מחוץ ליבשת הסינית – 86 20 28 888 999
 • נציגות בהונג קונג – 852-28771318

מה יהיה מזג האוויר בקנטון?

מזג האוויר בגואנגזו (Guangzhou) תלוי בחודש שבו אתם מבקרים ביריד שנערך בדרך כלל בחודשים אוקטובר ואפריל. אפריל אינו חודש תיירותי כך שהרבה יותר קל למצוא לינה. בחודש זה צפו למזג אוויר לח וגשום עם לילות קרירים למדי. אוקטובר, לעומת זאת, הוא חודש תיירותי, הכול יותר צפוף והומה אבל מזג האוויר חם, שטוף שמש ונוח מאוד.

איך להגיע?

קומפלקס פאזהו (Pazhou) ממוקם באי פאזהו בדרום מזרח גואנגזו. אפשר להגיע לקומפלקס במונית, שאטל של בית המלון או ברכבת התחתית. רוב בתי המלון בגואנגזו מציעים שטלים בחינם בימים שבהם מתקיים היריד בקנטון. יחד עם זאת, לוח הזמנים של הסעות אלה מוגבל מאוד. הרכבת התחתית היא בחירה טובה מאוד שמאפשרת להגיע את מתחם פאזהו ומספקת גישה טובה כמעט לכול מקום בגואנגזו.

להגיע ליריד קנטון בסיור מאורגן

הדרך הנעימה, הישירה והמעניינת ביותר להגיע ליריד קנטון היא באמצעות חברת סיורים. חברות אלה משחררות אתכם מכול דאגה ועושות הכל כדי להנעים את זמנם של הלקוחות.

איפה לבלות?

אטרקציה מומלצת – כדאי לצאת לשיט בנהר הפנינה (Pearl River) שמציע ארוחת ערב בסירה. במהלך השיט והארוחה תוכלו לראות את האורות הצבעוניים ואת פלאי האדריכלות של גואנגזו ולהירגע אחרי יום מעייף ביריד.

מעוניינים בעוד פרטים? צרו איתנו קשר!