אחסון סחורות שמיובאות מסין

כל מה שחשוב לדעת על אחסון סחורה מיובאת

אחת הדאגות היותר גדולות (והכרוניות…) של יבואנים הוא איתור מקום מתאים לאחסון הסחורות המיובאות ושמירתן בתנאים מיטביים עד לשחרורם.

על מנת לוודא כי הסחורה תישמר בתנאים שבהם תובטח שלמותה, על היבואן לאתר מתחם אחסון שמאפשר זאת. חברת שילוח בינלאומית מציעה ליבואנים ולכל אדם אחר לאחסן תכולות מכל סוג שהוא במתחם אחסון בטוח ומאובטח, אשר מערך לוגיסטי משוכלל מאפשר לבקר ולשלוט על כל ההיבטים הקשורים באחסון: מיקום מספיק, תנאים נדרשים (מיזוג אוויר), הנחת הסחורות באופן שבו הן לא יימעכו ולא ייסדקו, וכמובן- הגנה פיזית עליהם ושמירה מכל פגע ומכל מפגע.

תנאי אקלים מבוקרים הם, לא אחת, תנאי הכרחי לאחסונן של סחורות. היתרון של שכירת שטח אחסון מחברת שילוח הוא היכולת להסתייע במגוון שירותיה לשינוע התכולה ולסידורה במקום המיועד לה במתחם האחסון.

יש סחורות רגישות המחייבות תנאי אחסון מיטביים, מבוקרי אקלים. רק חברת שילוח מקצועית עם גב ועם עורף כלכלי חזק מסוגלת להציע את כל התנאים ההכרחיים לאחסון סחורות בעלות רגישות מיוחדת.

הערך המוסף של מתחם אחסון של חברת שילוח גדולה

אחסון סחורות מיובאות במתחם אחסון שקיים בו מערך אבטחה משולב מאפשר ליבואנים לישון בשקט. מערך לוגיסטי משוכלל מאפשר להם ליהנות משירותי רישום ותיעוד, ניהול מלאי ובקרה על מועדי כניסת התכולה ויציאתה . למעשה, בכל רגע נתון יכול היבואן לקבל מידע עדכני, און ליין, על מצב הסחורה שלו.

מי שעוסקים ביבוא ודאי יודעים עד כמה חשוב ומהותי הוא מציאת מתחם אחסון ראוי, אשר יאפשר ליבואנים להתנהל מול הספקים והמשווקים השונים של הסחורה באופן רגוע ומושכל, ללא לחץ זמן, בידיעה ובתחושה כי הסחורה שמורה היטב מכל הבחינות.

כאשר היבואנים מטפלים בנושאים רבים ודאי חשוב להם השקט והביטחון שמשרה עליהם חברה המספקת להם לא רק מתחם לאחסון אלא מספקת להם גם את השירותים הנלווים החיוניים להם, ובכך משחררת אותם, פיזית ונפשית, לטיפול בעניינים השוטפים הרבים, בעוד הטיפול בסחורה מסור בידיהם של אנשי מקצוע של חברת שילוח מקצועית.

אגב, ערך מוסף חשוב ביותר של הסתייעות בשירותי האחסון המקצועיים של חברת השילוח הוא בהיצע של מכלול השירותים של הובלת התכולה, שינועה, העמסתה, שילוחה לכל יעד נבחר. מדובר אפוא במערך לוגיסטי משוכלל ומשומן המספק מעטפת שירותים רחבה ומלאה לסוחרים, ליצואנים, ליבואנים ולכל אדם הנדרש לשירותי שילוח- אם מקומיים ואם בינלאומיים.

אם אתם עוסקים לפרנסתכם ביבוא סחורות בכלל ומהמזרח הרחוק בפרט, שכירת מתחם אחסון היא חלק בלתי נפרד מהתשומות של העסק. על מנת לקבל מידע ופרטים רלוונטיים חשובים מומלץ ליצור קשר עם נציגי שירות של חברת השילוח הוותיקה באמצעות טופס מקוון ליצירת קשר.

חשוב לציין כי…

כאשר עוסקים בייבוא סחורות יש חשיבות לוודא כי הסחורה המיובאת נשמרת בתנאים המיטביים שהיא חייבת להישמר בהם בארץ שממנה היא מיובאת. כמו כן חייבת להיות אמונה מלאה באמינותה של החברה, ביושרתה ובהגינותה.

לרשות היבואנים חברה השומרת על דיסקרטיות מלאה וכמו כן מיידעת ומעדכנת את היצואנים על אודות החידושים והמוצרים החדשים בתחום המסחר שבו הוא עוסק.

ודאי חשוב לכם, היצואנים, לדעת כי החברה האחראית על יבוא הסחורות שלכם מקפידה על בקרת איכות במשך כל שלבי ייצור המוצרים במפעלים, על מנת שהיא תגיע איכותית ובשלמותה ליעדה. החברה מקפידה על כל תנאי הסף הנדרשים על ידי היצואן ובהם: תיוג וסיווג נדרשים, אריזה איכותית ובטיחותית ורישום יסודי ומוקפד של הכמות ושאר פריטים חיוניים הנדרשים ברישום סחורות בכלל ובמעבר שלהן ממדינה למדינה בפרט.

סחורה מסין בארגזים

אחסון סחורה מיובאת מסין