מתנות סוף שנה לעובדים

לקראת סוף השנה האזרחית מקובל להעניק מתנה מקורית וייחודית לעובדים הנאמנים והמסורים בחברה, וגם השנה למרות שרוב העובדים עבדו בעיקר מהבית כדאי להפתיע אותם עם מתנה איכותית כדי לשמור על המורל ולהמשיך עם המסורת בארגון.

שנת 2020 היא שנה מורכבת ומאתגרת לכל העסקים, לא מעט עסקים נסגרו או צמצמו את כוח האדם בגלל קיצוצים וירידה משמעותית בעבודה ובהכנסות, לכן דווקא השנה יותר מתמיד כדאי להפתיע את העובדים עם מתנה לסוף השנה, גם אם הם בחל"ת.

רוב העסקים סבלו מפגיעה משמעותית בהכנסות, לכן מנהלים ומקבלי החלטות עושים הכול כדי לחסוך עלויות והוצאות. יחד עם זאת, המנהלים ובעלי העסקים יודעים כי ההון האנושי הוא זה שעושה את החברה למצליחה, לכן בגלל השנה האחרונה המאתגרת והמורכבת מבחינות רבות חשוב לשמור על מורל העובדים ויש להביע הערכה עבור עבודתם ונאמנותם למרות ועל אף השנה המאתגרת שעברה על כולנו.

על מנת "לפנק" את העובדים עם מתנות מקוריות בסוף השנה בלי לחרוג מהתקציב ומבלי לשלם הון עתק על מתנות לעובדים, אפשר לייבא לבד מתנות לסוף השנה וכך חוסכים עלויות ואין צורך לשלם ליבואנים על פערי התיווך שלהם.

רעיונות למתנות סוף שנה לעובדים

ברוב הארגונים והעסקים מציינים את סוף השנה באירוע חגיגי המתקיים בחברה עצמה או שמארגנים מסיבה מושקעת במסעדה, במועדון או במקום אחר. השנה עלינו להקפיד על הוראות משרד הבריאות כמו ריחוק חברתי ועטיית מסכות, לכן רוב הארגונים מתכננים להפיק אירוע חגיגי בזום או לציין את סוף השנה במשרד בהשתתפות של עד 10 עובדים בקפסולות.

כדי לבחור מתנות סוף שנה מדליקות ומקוריות לעובדים כדאי לפנות לחברה המתמחה ביבוא מסחרי מסין. החברה יכולה לסייע לכם לבחור מתנות מקוריות וממותגות, לנהל יבוא מוצרי פרסום מסין או ממדינה זולה אחרת, לדאוג לשינוע ולהובלה בזמן ולשחרר את הסחורה מהמכס.

אפשר לייבא מתנות ממותגות ולחלק אותן לעובדים לקראת סוף השנה האזרחית, המתנות הפופולריות ביותר מוצרי טקסטיל כמו כובעים, מגבות רכות ונעימות למגע למקלחת או לחוף הים, תיקים רב פעמיים לקניות עם לוגו ומידע על החברה, מטריות ממותגות המתאימות לחורף הישראלי, בקבוקים אקולוגיים רב פעמיים עם מיתוג מנצח, מוצרי קמפינג ממותגים ועוד. יש גם גאדג'טים מדליקים, מוצרים לבית או לרכב, מוצרי חשמל ממותגים בעלות נמוכה ומגוון מתנות נוספות.

קונים, מייבאים וחוסכים כסף

בדרך כלל בעלי עסקים וחברות רוכשים מתנות לעובדים לסוף השנה ברגע האחרון, לכן הם בוחרים מתנות קיימות שניתן להזמין מהמלאי אצל יבואנים מקומיים. בצל משבר הקורונה כולם חייבים לקצץ בהוצאות לכן כדאי לייבא את המתנות בעזרת חברה המתמחה בכך, אפשר לבצע הזמנה גדולה ולהוסיף מעבר למתנות לעובדים לסוף השנה מוצרי פרסום וקידום מכירות אותם אפשר לחלק ללקוחות, במהלך תערוכות וכנסים ועוד.

את המתנות לעובדים כדאי להזמין בזמן כדי שהן יגיעו לפני סוף השנה, לכן כדאי לבדוק האם הספק הסיני צריך לייצר את המתנות או שהוא מחזיק מלאי גדול ויכול למתג את הפריטים ולשלוח אותם תוך זמן קצר.

לא חייבים להשקיע עשרות שקלים בכל מתנה, אפשר לבחור מתנות מקוריות, שימושיות ומרגשות, למשל גאדג'טים שונים, והעובדים ישמחו לקבל את המתנה וישקיעו יותר בעבודה.