אספקת מוצרים לכנסים ואירועים

מתכננים יום עיון, כנס מקצועי או אירוע עסקי אחר? בשלב ההכנות להפקת האירוע עליכם לרכוש בזמן גם מוצרי פרסום וקידום מכירות (קד"ם) למיתוג העסק ולחלוקת הפריטים באירוע. המשתתפים באירוע העסקי שאתם מפיקים ישמחו לקבל מוצרי פרסום וקד"ם שימושיים וממותגים, המוצרים יסייעו לעסק שלכם להתפתח וליהנות מגידול במספר הלקוחות ובמכירות.

יש מגוון מוצרי פרסום וקידום מכירות, אפשר לרכוש את הפריטים השונים מחברות המתמחות בכך בארץ, אך כבעלי עסק לבטח אתם מעוניינים לחסוך בעלויות, לכן כדאי לכם לפנות לחברה מקצועית ומוכרת המתמחה ביבוא מוצרי קד"ם ופרסום מסין.

למעשה, כל מוצרי הפרסום וקידום המכירות שאתם נוהגים להזמין בישראל מיוצרים בסין ואתם משלמים פערי תיווך ליבואנים, לכן כדאי גם לכם לייבא ישירות מהמפעלים והמשווקים האמינים בסין בעזרת חברה המתמחה ביבוא מסין ובאיתור ספקים אמינים המציעים מוצרי פרסום איכותיים עם פתרונות מיתוג מתקדמים.

מוצרי פרסום בהתאמה מושלמת למאפייני העסק והמותג שלך

מוצרי פרסום נועדו לסייע לעסק שלך לזכות בחשיפה רחבה, ליצור בידול מהמתחרים ולפרסם את החברה בשיטות ייחודיות ומקוריות. את מוצרי הפרסום אפשר לחלק בעסק עצמו כמתנה ללקוחות החשובים והעקביים, אפשר לחלק אותם גם במסגרת השתתפות בתערוכה, בכנס או ביום עיון.
יש מגוון מוצרים המתאימים לפרסום העסק שלך, בעזרת חברה מקצועית תוכל לעיין בקטלוגים ולשאוב רעיונות על מוצרי פרסום שימושיים ואיכותיים המתאימים למטרות ולרצונות שלך.

כך לדוגמה, אפשר לייבא מסין בעלויות משתלמות במיוחד מוצרי פרסום כגון מטריות עם הדפס של שם העסק ולוגו, שקי שינה ממותגים, גאדג'טים מדליקים במחירי מפתיעים עם אפשרות לחריטה או הדפסה על הפריט, ציוד היקפי למחשבים עם לוגו ושם העסק ועוד.

כדאי לדעת כי יש אפשרות לייצר בסין מוצרים בעיצוב מותאם אישית ועל פי הצרכים הייחודיים שלך. כך לדוגמה, אפשר לייצר לחברה העוסקת במוצרים דנטליים לתחום רפואת השיניים מתקן מעוצב מזכוכית אקרילית עם שם החברה ולוגו המשמש כמשקולת לניירות לשולחן במשרד, מתקן ממותג לכלי כתיבה וכדומה.

מוצרי קד"ם ממותגים

בעזרת חברה מקצועית ליבוא מוצרי קידום מכירות תוכלו להזמין שלל פריטים ומוצרים המתאימים לקידום מכירות, יש מגוון אפשרויות כמו מוצרי טקסטיל ממותגים (מגבות חוף, כובעים, חולצות, תיקים וכדומה), מוצרי נייר ודפוס כמו יומן שנה מעוצב וממותג, פתקיות ממותגות וכדומה. בנוסף, אפשר לייבא מסין מוצרי קידום מכירות כמו מחזיקי מפתחות, סט עכבר ומקלדת, פד ממותג לעכבר, תיקים ועוד.

אספקת מוצרי פרסום וקד"ם לכנסים, לתערוכות ולאירועים כדאי להזמין רק בעזרת חברת SW TRADE. יבוא מוצרי פרסום בעזרתנו מאפשר לכם לחסוך זמן ועלויות רבות, וליהנות משירות מקצועי מעולה משלב הבחירה ועד הגעת המכולה לישראל ושחרור המוצרים מהמכס. יש אפשרות לתאם פגישות ולצאת למסע רכש בסין עם ליווי צמוד של נציגי החברה, כך תוכלו לבצע הזמנה גדולה והצוות שלנו יפקח על שלבי הייצור, האריזה והשילוח לישראל.