כל מה שצריך לדעת על מתנות ממותגות לעובדים או ללקוחות העסק

מחפשים שיטה יעילה ואפקטיבית לקידום מכירות, למיתוג העסק ולבידול ממתחרים?

אם אתם רוצים למתג את העסק, לחשוף אותו בפני קהל לקוחות רחב ומגוון ולחזק את הקשר עם העובדים והלקוחות, כדאי גם לכם להזמין מתנות ממותגות לעובדים וללקוחות הארגון.

יש מגוון רחב של מתנות ממותגות המיועדות לעובדים ו/או ללקוחות העסק, החל מפריטים פשוטים אך שימושיים כמו חולצות ממותגות, עטים עם הדפס מקורי ושם העסק, ומגבות חוף עם רקמה או הדפסת לוגו החברה, ועד מתנות ממותגות יוקרתיות יותר כמו מוצרים ממותגים לקיץ (ערסלים, תיקי רחצה מעוצבים, סט נסיעות מהודר ועוד), גאדג'טים מדליקים וכדומה.

כיצד מתנות ממותגות יכולות לסייע לעסק שלך?

כל עסק חייב למתג את עצמו כחברה מובילה וייחודית, לכן חשוב ליצור בידול מהמתחרים, להשקיע בפעולות שיווקיות שונות לחיזוק המותג ולחשיפת החברה, ואין לוותר על אמצעי שיווק וקידום מכירות כמו מתנות ממותגות.

את המתנות הממותגות אפשר לחלק לעובדים בחגים, באירועים מיוחדים בחברה, במסיבת סוף שנה או ביום כיף. כמו כן, חשוב להפתיע את העובדים המסורים עם מתנה מקורית וממותגת ביום ההולדת, באמצעות המתנות לעובדים יוצרים קשר טוב יותר בין העובדים למעסיק, העובדים חשים יותר מחויבים לחברה הדואגת להם ומעניקה להם מתנות "שוות", ולמעשה האווירה בחברה טובה ונעימה יותר, לכן העובדים משקיעים את מיטב מרצם ויכולותיהם בעבודה, והתוצאות העסקית משתפרות בהתאם.

כמו כן, חשוב לחלק ולהעניק מתנות ממותגות ללקוחות הקיימים וללקוחות פוטנציאליים. חלוקת המתנות משפיעה על קהל הלקוחות לטובה, הם מרגישים נאמנים ומחויבים יותר למותג, והם גם הופכים למעין משווקים של הארגון, כיוון שהם חושפים לעיני כל את המתנה ממותגת ומשבחים את החברה שהעניקה לה את המתנה המדליקה.

את המתנות ללקוחות העסק אפשר לחלק בחברה עצמה, כאשר הלקוחות מבקרים במקום, או במהלך ימי עיון וכנסים מקצועיים בהם החברה לוקחת חלק פעיל. כדאי לחלק את המתנות הממותגות גם כאשר עורכים מבצעים בעסק ובמידה ומתכננים אירוע מכירות גדול וכאשר מתכננים לצאת בקמפיין נרחב.

איפה קונים מתנות ממותגות לעסק?

כדי להזמין מתנות ממותגות לעסק ניתן לפנות ישירות לחברות המייבאות מוצרי קידום ומתנות עם אפשרות הדפסה וחריטה. אם מתכננים להזמין כמות גדולה של מתנות ממותגות לעסק, אפשר לייבא לבד את הפריטים, עדיף בעזרת חברה מקצועית המתמחה ביבוא מסין.

ראוי לציין כי יבוא מתנות מסין על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך, מאפשר לעסק לחסוך עלויות רבות וליהנות מראש שקט ומליווי צמוד לכל אורך הדרך. נציגי החברה מאתרים יצרנים וספקים אמינים בסין, מציעים ללקוח קטלוגים של מתנות ממותגות בהתאמה למאפייני העסק, ומנהלים מו"מ מול היצרן הסיני כדי לשפר תנאים ולהוזיל עלויות. חברת היבוא מפקחת על שלבי הייצור והאריזה, מנהלת במקצועיות את הובלת המתנות מהמפעל לנמל ומשם בדרך לישראל ולבית הלקוח.