יבוא מוצרי הגנה בתקופה הקורונה

חברת S.W Trade המתמחה ביבוא מסין נרתמה למאמץ הלאומי של מדינת ישראל למצוא ולאתר ספקים ויצרנים אמינים מסין, כדי לרכוש דרכם מוצרי הגנה איכותיים העומדים בכל התקנים המחמירים ביותר. תקופת הקורונה אילצה את כולנו להיכנס מתחת לאלונקה וגם אנחנו ב-S.W Trade גאים לקחת חלק חשוב באיתור וביבוא מוצרי הגנה בעלי תו תקן המיועדים לצוותי הרפואה וההצלה בבתי החולים, בקופות החולים ובמסגרות ממשלתיות נוספות.

הקשר החם שלנו עם משרדי הממשלה ובכירים ברשויות והידע המקצועי שאנו מחזיקים – הוביל לפניות מצד גופים ממשלתיים ובתי חולים במטרה שנסייע להם לאתר ולספק מוצרי הגנה כמו מסכות תקניות, מחיצות פלסטיק, ציוד הנשמה ופריטים נוספים. מיד לאחר הבקשה מהגופים הממשלתיים גייסנו את כל הצוותים שלנו בארץ ובסין כדי לאתר במהירות את הספקים האמינים והאיכותיים ביותר ולנהל מתחת לרדאר את המשלוחים, באחת התקופות המאתגרות ביותר בחיים, כאשר קשה למצוא טיסות פנויות ויש ביקוש רב בכל העולם למוצרי הגנה המיוצרים בסין.

צוות העובדים והמנהלים של S.W פעל לילות כימים כדי לעמוד בביקוש הרב למוצרי ההגנה הבסיסיים והמתקדמים הנדרשים לצוותי הרופאה וההצלה, ולמגוון גורמים אחרים. תוך זמן קצר התחלנו לבצע יבוא מסין בכמויות עצומות ובהתאמה לדרישות המשתנות של הגופים הממשלתיים ובתי החולים, תוך פיקוח הדוק על ייצור מוצרי ההגנה ואריזתם וניהול המשלוחים בלחץ רב ותחת איומים של סגירת השמיים ומאבק עם גופים אחרים שניסו לרכוש את המוצרים שיוצרו עבור ישראל.

מוזמנים לצפות בקו הייצור של המסכות שלנו בסין: